Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

slyšeli jste někdo tu blbou reklamu v rádiu na stavebniny Čekan, to je síla, kdo to mohl vymyslet :help:

Čéče, já rádio vůbec neposlouchám, takže netuším, o co přicházím... lol

přicházíš o hodně, tohle je pokus o melodickou reklamu, která není vůbec melodická lol

já poslouchám rádio dost

při práci: Černou horu - Trutnov, Evropu 2 - Praha

v autě: podle toho, kde jsem

a u PC přes net Kiss Hády :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přicházíš o hodně, tohle je pokus o melodickou reklamu, která není vůbec melodická lol

já poslouchám rádio dost

při práci: Černou horu - Trutnov, Evropu 2 - Praha

v autě: podle toho, kde jsem

a u PC přes net Kiss Hády :palec2:

Hmmm, já v práci občas jen mp3, v autě pouze CD a v garáži spalovací motory... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přicházíš o hodně, tohle je pokus o melodickou reklamu, která není vůbec melodická lol

já poslouchám rádio dost

při práci: Černou horu - Trutnov, Evropu 2 - Praha

v autě: podle toho, kde jsem

a u PC přes net Kiss Hády :palec2:

Hmmm, já v práci občas jen mp3, v autě pouze CD a v garáži spalovací motory... lol

tak jsme si tak koukal a EC70 se už nejmenuje Johan Gregor Mendel, ale Antonín Dvořák :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsme si tak koukal a EC70 se už nejmenuje Johan Gregor Mendel, ale Antonín Dvořák :help:

Já mám nejraděj spěšňák Sp1676/77 "Pernštejn", ten jsem dokonce včera odpoledne 16 km vezl... :palec2:

já jsem tím EC 70 jezdil z Brna do Phy a jak koukám, tak už to jezdí jinou trasu a jmenuje se jinak, proč tomu nedaj rovnou jiný číslo??

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsme tím EC 70 jezdil z Brna do Phy a jak koukám, tak už to jezdí jinou trasu a jmenuje se jinak, proč tomu nedaj rovnou jiný číslo??

No to je proto, aby se lidi měli čemu divit. To stejný třeba rychlík Petrov, dřív to jezdilo z Brna do Košic, teď pro změnu z Brna do Plzně... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda pánové já už nejel mašinkou ani nepamatuju. A koukám, že vy jste fandové oba ;)

já moc fanda nejsem, ale ledacos jsem na tý železnici zažil, naštěstí už firmy: Čekáš Dlouho nevyužívám, po 2 hod čekání s EC70 na novou lokomotivu v Brně a následovném připojení nějaký chudinky, která s tím ani nechla a druhé, která s tím hla, ale jeli jsme max 80km/h mě už snad nic nepřekvapí lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda pánové já už nejel mašinkou ani nepamatuju. A koukám, že vy jste fandové oba ;)

No já su takovej pacient, že jsem si musel koupit vlastní... lollollol

já v Trutnově na nádraží študoval vagon a při pohledu na váhu 34t jsem to hned násobil 3,5 Kč lol

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...