Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

kdyz uz sme u ty novy.... videli ste, jak to hovado umlatilo toho psa????????? nechapu, kde se to v tech lidech bere kol119

To jsem neviděl a asi je to tak dobře, nerad se na takový věcy dívám... <_<

Nápodobně, radši se podívám tu příšeru chlupatou co se tu válí vedle mě a nechápu jak jim někdo může ublížit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz uz sme u ty novy.... videli ste, jak to hovado umlatilo toho psa????????? nechapu, kde se to v tech lidech bere kol119

To jsem neviděl a asi je to tak dobře, nerad se na takový věcy dívám... <_<

Nápodobně, radši se podívám tu příšeru chlupatou co se tu válí vedle mě a nechápu jak jim někdo může ublížit

ja to taky neplanovala, ze to bude takovej hnus :aggressive: jen mi nad tim zustava rozum stat.

spidi mas mejla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem s dovolením dávám fotečku bebíčka, sám za sebe můžu říct, že je to v pohodě. hlavně že to nešlo do kapoty... ;)

oooo jak si mocny, moc diky, ono to takhle vypada, ze se nic nestalo, ale ja kdyz to videla........ ta kapota je trosku hnuta, ale prej je to tim zarazenym svetlem, no rikali, ze to za den zmaknou tak snad jo a aspon budu mit tu mrizku stribrnou, ta se mi libi vic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je f klídku ;)

vasi davku optimismu bych ted chtela mit taky, ale ja vim, stavaj se horsi veci. vcera jsem jela na melnik a po ceste sem potkala bouracku a strihali ho z auta hasici, takze nevim.. asi se ve finale fakt nic nestalo, zejtra bude po vsem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vasi davku optimismu bych ted chtela mit taky, ale ja vim, stavaj se horsi veci.

Jj, to je fakt, může to bejt stokrát zmuchlaný, ale jsou to jen plechy, ty se dají opravit vždycky... ;)

tak tak kdyz nejde vo zivot........

KLUCI DIKY A DOBROU NOC ;)

Editováno: , autor: drncice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je f klídku ;)

vasi davku optimismu bych ted chtela mit taky, ale ja vim, stavaj se horsi veci. vcera jsem jela na melnik a po ceste sem potkala bouracku a strihali ho z auta hasici, takze nevim.. asi se ve finale fakt nic nestalo, zejtra bude po vsem ;)

optimismus musí být ;) moje minulý týden :kuk:

post-517-1194298372_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je f klídku ;)

vasi davku optimismu bych ted chtela mit taky, ale ja vim, stavaj se horsi veci. vcera jsem jela na melnik a po ceste sem potkala bouracku a strihali ho z auta hasici, takze nevim.. asi se ve finale fakt nic nestalo, zejtra bude po vsem ;)

optimismus musí být ;) moje minulý týden :kuk:

A už je něco novýho? Já se těšil, že jí příští týden uvidím ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je f klídku ;)

vasi davku optimismu bych ted chtela mit taky, ale ja vim, stavaj se horsi veci. vcera jsem jela na melnik a po ceste sem potkala bouracku a strihali ho z auta hasici, takze nevim.. asi se ve finale fakt nic nestalo, zejtra bude po vsem ;)

optimismus musí být ;) moje minulý týden :kuk:

achjo, to bych tam asi sedela na ulici a bulela doted :) ja bez auta neumim fungovat, je to relax....

tak drzim palecky, at mate taky rychle po operaci ;)

pa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je f klídku ;)

vasi davku optimismu bych ted chtela mit taky, ale ja vim, stavaj se horsi veci. vcera jsem jela na melnik a po ceste sem potkala bouracku a strihali ho z auta hasici, takze nevim.. asi se ve finale fakt nic nestalo, zejtra bude po vsem ;)

optimismus musí být ;) moje minulý týden :kuk:

A už je něco novýho? Já se těšil, že jí příští týden uvidím ;)

už jezdí,je složená, leč tento týden absolvuje "laser show" alias geometrii a zda bude "v cajku" tak nalakuje nosník a jedu pro ní (prý do týdne odjíždím) :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...