Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

už jezdí,je složená, leč tento týden absolvuje "laser show" alias geometrii a zda bude "v cajku" tak nalakuje nosník a jedu pro ní (prý do týdne odjíždím) :feve:

Bady a co ten pátek tedy...? ;)

to jsem mu nahlásil jako šibeniční termín, uvidime jestli to teda bude hotovo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsem mu nahlásil jako šibeniční termín, uvidime jestli to teda bude hotovo ;)

Tak se pak ozvi a zkusíme s tím něco udělat... ;)

jasný, jako už mě to smolí vcelku dosti a když jsem mu zdělil že tehdy tehdy at to je mě odvětil, že jsem na to moc hrrr lol jooo tak když to ta tam měsic hnije a nic se neděje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsem mu nahlásil jako šibeniční termín, uvidime jestli to teda bude hotovo ;)

Mrkni na ušáka... ;)

krasavec, ten co jsem dnes viděl, předek KO, zadek 1/2 KO, ani jeden rovny plech, střecha na opěrkách, zadní ochrané "oblouky" vystřelené,nooo zajimaci kus :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsem mu nahlásil jako šibeniční termín, uvidime jestli to teda bude hotovo ;)

Mrkni na ušáka... ;)

krasavec, ten co jsem dnes viděl, předek KO, zadek 1/2 KO, ani jeden rovny plech, střecha na opěrkách, zadní ochrané "oblouky" vystřelené,nooo zajimaci kus :)

A za chvíli bude ve všech inzercích jako Nehavarovaný a ve 100% stavu :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

krasavec, ten co jsem dnes viděl, předek KO, zadek 1/2 KO, ani jeden rovny plech, střecha na opěrkách, zadní ochrané "oblouky" vystřelené,nooo zajimaci kus :)

No ty brďo, dohromady bych to asi dávat nechtěl, žádná replika, koncernovejch dílů asi minimum (klempířina žádná)... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

krasavec, ten co jsem dnes viděl, předek KO, zadek 1/2 KO, ani jeden rovny plech, střecha na opěrkách, zadní ochrané "oblouky" vystřelené,nooo zajimaci kus :)

No ty brďo, dohromady bych to asi dávat nechtěl, žádná replika, koncernovejch dílů asi minimum (klempířina žádná)... :feve:

jasnej odpis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...