Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Zdarec no taky tu teď moc nebejvám , tak už jsem raději dnes přezul bo zas už padá ten bíle brajgl ;)

Já už taky cca týden přezuto....u nás naštěstí nic nepadá, jen dopoledne asi 20min, ale to tálo ještě než to dopadlo na zem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec no taky tu teď moc nebejvám , tak už jsem raději dnes přezul bo zas už padá ten bíle brajgl ;)

Jj, tak jsem teď po obědě přezul na gumos zimákos, ale vypadá to zase na 5 měsíců jak u tepléééch... :feve:

No ráno jsem jel ještě na 17" a bylo to jak na saňách, tak sem naznal že to chce změnu bo po cestě jsem narazil na pár blbců kteří si snadl pletli brzdu za plyn a jezdit "orosené" se mě fakt nechce lol lol lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No usiluju o to abych mohl jet nicméně new job a hokna i sobota neděle je celkem nevyspitatelná,ale podařit by se to mohlo ;) ;)

Je třeba na tom řádně zapracovat

Přesně tak... :palec2:

no šéf je jak přeložené vítr tak by snad neměl klást přílišný odpor lol lol lol lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nefím asi ne.dost mi hapruje zdraví.čeká mne operace.docela průser.jinak se to nedá říci.pokud to půjde tak jedině s někým pokud mne někdo sveze.sám to nezmáknu.po chemoterapii je mi dost zle.uvidím :worthy

Tak to jesná zdraví je přednější, to máme jen jedno... ;) Tak ať se Ti daří a vše je zas O.K. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...