Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Spidi rad bych,ale mam v hajzlu fotak po te bouracce uz nejak neni fit :(

No já právě chcu zahodit ten svůj letitej Olympus a chcu jít do Nikonu D40x (DSLR 10.2 Mpix), co ty na to ?

DSLR jedine doporucuju. Zrcadlo je zrcadloa,el treba u te svoji EVF je taky par vyhod,ktery bych u zrcadla postradal,nicmene kvalita fotky je kvalita fotky :palec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rolbare ty svetla ti teda muzu vzit na besidku,jestli chces.

Spidi rad bych,ale mam v hajzlu fotak po te bouracce uz nejak neni fit :(

Díky Kochte, teď jen sehnat ty blbý lištičky :aggressive::)

Jo a hele jeste budes potrebovat ten drzak zarovek,to mi badys rikal,ze je taky jinej u predfaceliftu na tech svetlech a ten ja ti k tomu nedam,ja ho mam porad na tech svejch svetlech a bez nej bych se jaksi neobesel :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DSLR jedine doporucuju. Zrcadlo je zrcadloa,el treba u te svoji EVF je taky par vyhod,ktery bych u zrcadla postradal,nicmene kvalita fotky je kvalita fotky :palec:

No tak samo, focení letadel nebo vlaků, popřípadě aut za jízdy je s kompaktem trochu na pytel... ;)

A navíc ty Nikony mají hodně hodně dobrou kresbu a při focení ve formátu RAW je to 1A :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ahoj ;) Novýho čoveče celkem nic, aspoň co se auta týče. Jinak už mám pro tebe připravané dvě CD z toho Liberce :) A jak u tebe?

Takže stejně jako u mě.... ;) Na CD se moc těším... :palec2:

Jinak motorák je od pátku schovanej v hale, sice to bude stát cca 4.000,- Kč na měsíc, ale zatím je to gratis, platit se bude až od prosince a bude to tam zjevně prosinec až duben...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ahoj ;) Novýho čoveče celkem nic, aspoň co se auta týče. Jinak už mám pro tebe připravané dvě CD z toho Liberce :) A jak u tebe?

Takže stejně jako u mě.... ;) Na CD se moc těším... :palec2:

Jinak motorák je od pátku schovanej v hale, sice to bude stát cca 4.000,- Kč na měsíc, ale zatím je to gratis, platit se bude až od prosince a bude to tam zjevně prosinec až duben...

Nj, jinak to nejde a do garáže se nevejde :) Sem tu minulý týden nebyl, tak koukám co je tu nového.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jo no. Kvalita za nerozumnou cenu. to je fakt jen kdyz si s tim chces hodne vyhrat a chces vyfotit jednu statickou pripravenou vec,jinak mit na tech par rawu jen par pokusu je v hajzlu,protoze pak ti dojde misto a jsi v haji :)

No ten RAW si stačí ponechat na takový ty špeky, zbytek samože nejspíš v .jpeg ;)

pod pojmem špek se rozumí něco na tenhle způsob...

post-272-1194879138_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jo no. Kvalita za nerozumnou cenu. to je fakt jen kdyz si s tim chces hodne vyhrat a chces vyfotit jednu statickou pripravenou vec,jinak mit na tech par rawu jen par pokusu je v hajzlu,protoze pak ti dojde misto a jsi v haji :)

No ten RAW si stačí ponechat na takový ty špeky, zbytek samože nejspíš v .jpeg ;)

pod pojmem špek se rozumí něco na tenhle způsob...

Jedno slovo - nádhera ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...