Přejít na obsah

Liberec Aquapark-Lunapark


Sejis

Doporučené příspěvky

Což tak panové a dámy dát si nějakou sobotu v měsíci klubový srazík v Liberci v Aquaparku-Lunaparku a vyblbnout se a zarelaxovat ??? ;):D4x tobogány :palec2: výřivky ,sauna,pára atd....

Zkusil jsem a sůůůper :palec2: kdo zná dá mi za pravdu,kdo né doporučuji :palec2::D v zimě příjemná záležitost

Pokud by byl zájem můžeme vyrazit ......otvírací doba 10.00 - 22.00 vstupné pro dospělou osobu na celý den 330.-kč :punk:kol6

post-31-1168876107.jpg

Editováno: , autor: Sejis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Což tak panové a dámy dát si nějakou sobotu v měsíci klubový srazík v Liberci v Aquaparku-Lunaparku a vyblbnout se a zarelaxovat ??? ;)  :D4x tobogány :palec2: výřivky ,sauna,pára atd....

Zkusil jsem a sůůůper  :palec2:  kdo zná dá mi za pravdu,kdo né doporučuji :palec2:  :D v zimě příjemná záležitost

Pokud by byl zájem můžeme vyrazit ......otvírací doba 10.00 - 22.00  vstupné pro dospělou osobu na celý den 330.-kč :punk:  kol6

Navrhuji bazén Slaný, sice jen jeden tobogán,ale vířivka a protiproud je taky, je to daleko blíže za daleko lepší peníz. A má ještě jedno + , je tam přímo u bazénu BAR

http://www.vshslany.cz/atrakce/aquapark.htm

dospělí 130,- Kč celodenní vstupné

- organizované skupiny nad 10 osob nad 15 let 40,- Kč/hod.

- za každou další započatou 1/2 hod. doplatek 20,- Kč

:palec2::palec2::palec2::palec2::palec2::palec2::palec2:

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak je mi to jedno, klidně pojedu i do Liberce, jen se mi to zdá zbytečně daleko, co se týká toho, že tam bývá hodně lidí, tak s tím si my velryby moc hlavu nelámeme, protože kdo chce přežít, tak mi uhne a nebo raději odejde :<!--emo&lol:-->laugh.gif<!--endemo--> :smich::palec2:

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak je mi to jedno, klidně pojedu i do Liberce, jen se mi to zdá zbytečně daleko, co se týká toho, že tam bývá hodně lidí, tak s tím si my velryby moc hlavu nelámeme, protože kdo chce přežít, tak mi uhne a nebo raději odejde :<!--emo&lol:-->laugh.gif<!--endemo--> :smich::palec2:

to byl jenom nápad,ted v zimě,je tam opravdu velmi příjemné prostředí,prostě to není klasický bazén a to se mi líbí :)

mě šlo o to ,že pokud by byla chut se sejít,tak proč někde venku,nebo v garážích ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě šlo o to ,že pokud by byla chut se sejít,tak proč někde venku,nebo v garážích ;)

protoze ne kazdy ma na benal aby se jelo do liberce a nasledne se platilo x desitek korun :D

ono se taky nemsui jet 30 autama ze

jasne, ale ridic onoho vozu by si mel neco od ostatnich vzit - hehe, nerada jezdim zadarmo v cizich autech na delsi trasy... navic vstupne, si hradi kazdy sam... a kdyz jede dvouclena rodina je to 660 korun, coz neni zrovna malo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě šlo o to ,že pokud by byla chut se sejít,tak proč někde venku,nebo v garážích ;)

protoze ne kazdy ma na benal aby se jelo do liberce a nasledne se platilo x desitek korun :D

ono se taky nemsui jet 30 autama ze

jasne, ale ridic onoho vozu by si mel neco od ostatnich vzit - hehe, nerada jezdim zadarmo v cizich autech na delsi trasy... navic vstupne, si hradi kazdy sam... a kdyz jede dvouclena rodina je to 660 korun, coz neni zrovna malo...

deti do 140 tusim gratis nebo jak to bylo a kdyz se tam prijede po poledni coz bohate staci tak to neni za 330

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

deti do 140 tusim gratis nebo jak to bylo a kdyz se tam prijede po poledni coz bohate staci tak to neni za 330

ja tam nejedu - neresim to lol je me to jedno - at je to treba za padesat korun :smich: jen rikam, ze nekteri radeji jedou na sraz do garazi nezli by meli jet tam, okoupat se a jet zpet a vyplacnout prachy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě šlo o to ,že pokud by byla chut se sejít,tak proč někde venku,nebo v garážích ;)

protoze ne kazdy ma na benal aby se jelo do liberce a nasledne se platilo x desitek korun :D

ono se taky nemsui jet 30 autama ze

asi tak ;)

obávám se ,že některým jedincům to stejně nevysvětlíme ;);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...