Přejít na obsah

ODJEZD NA BESIDKU - 14.4.2007


baurak

Doporučené příspěvky

tak jako vzdy udelame hromadny odjezd z prvni cerpaci stanice Shell na dalnici D1 smer Brno.

zatim se prihlasili: Baurak, Vittorio, Tomáš, Martyp

a presny cas je na domluve, ja navrhuji neco kolem 10-11?

Tak jak figůůůůry,jak to vidite s tim casem?Stanovime nejakej a navazne na to cas ofiko srazu na Shellce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jako vzdy udelame hromadny odjezd z prvni cerpaci stanice Shell na dalnici D1 smer Brno.

zatim se prihlasili: Baurak, Vittorio, Tomáš, Martyp

a presny cas je na domluve, ja navrhuji neco kolem 10-11?

Tak jak figůůůůry,jak to vidite s tim casem?Stanovime nejakej a navazne na to cas ofiko srazu na Shellce?

Slysel sem neco o 10:30 :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jako vzdy udelame hromadny odjezd z prvni cerpaci stanice Shell na dalnici D1 smer Brno.

zatim se prihlasili: Baurak, Vittorio, Tomáš, Martyp

a presny cas je na domluve, ja navrhuji neco kolem 10-11?

Tak jak figůůůůry,jak to vidite s tim casem?Stanovime nejakej a navazne na to cas ofiko srazu na Shellce?

Slysel sem neco o 10:30 :palec2:

Myslis na Shellce?

Jeste se sice budu omlouvat s Tomasem, a ten nasledne s klukama,ale myslel jsem,jestli neni uz nejakej ofiko time... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MORAVACI kdo jede tak se může připojit po trase Ostrava 9:00 - Olomouc 10:00 - Prostějov - Brno 11:00 - Ždar

BadyS - OV

Ivanka a Cosby? - NJ

Carlos NJ

Váša PV

Zbyňa - Brno - OMV D1

kdo dál ? :)

Já se určitě také připojím!!! :)

supr tak přijed na D1 - OMV směr Praha která je ještě před sjezdem na BVV cca 11h ;) kdyžtak icq ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano Palo tak jak pises...dnes jsem se domluvil s Vittem a Tomasem a prijdeme tam spolu pred pul 11..

jinak dnes jsem te potkal na Malešický v cca 10:45 ;)

Dnes v 10:45 jsi mne na 100% nemohl potkat. Seděl jsem v práci ve Zdibech :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MORAVACI kdo jede tak se může připojit po trase Ostrava 9:00 - Olomouc 10:00 - Prostějov - Brno 11:00 - Ždar

BadyS - OV

Ivanka a Cosby? - NJ

Carlos NJ

Váša PV

Zbyňa - Brno - OMV D1

kdo dál ? :)

Já se určitě také připojím!!! :)

supr tak přijed na D1 - OMV směr Praha která je ještě před sjezdem na BVV cca 11h ;) kdyžtak icq ;)

Jasnééééé, budu tam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...