Přejít na obsah

Mimoň 4.-6.5.2007


baurak

Doporučené příspěvky

Mě by to lákalo, ale na jeden den jet přes takový kus republiky se mi fakt nechce.

kolik to mas km?? ja jsem taky jezdil do Brna na den a da se to v pohode...do Plasu taky jezdime jen na den a nemam to nejbliz

Nejsem si přesně jistej, ale myslím že 250 - 300. Jel jsem Loni 2x do České Lípy přes Mimoň, a ani si nepamatuji kiláky!!! Ještě uvidím, ale 5 na 100% nemůžu. Hold povinnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vám to nafotím jedu tam určo. lol . Co myslíte je lepší tam bejt A) v pátek do neděle do rána nebo do soboty do večera B ) a nebo tam přijet v sobotu ráno a bejt tam do neděle do rána? Já tam byl jen jednou a jel jsem tam v so ráno do neď tak abych o něco nepřišel :palec2:

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- No já bych to viděl asi na sobota ráno tam a večer back, jako minulej rok.

- Chabry už mám zaškrtlý v kalendáři. :palec2:

Vidím to stejně tak jako ty a Kryssa, pokud bude počasí OK a bude li se mi chtít, tak Mimoň v sobotu ráno a odpoledne zpět :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- No já bych to viděl asi na sobota ráno tam a večer back, jako minulej rok.

- Chabry už mám zaškrtlý v kalendáři. :palec2:

Vidím to stejně tak jako ty a Kryssa, pokud bude počasí OK a bude li se mi chtít, tak Mimoň v sobotu ráno a odpoledne zpět :palec2:

Taxe nejak domluvime kluci, kdyz mi to vyjde... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...