Přejít na obsah

Jídlo


OrOrO

Doporučené příspěvky

No vidím,že zatím nejste žádní velcí fajnšmekři,asi budu muset začít sám, když jsem byl mladší tak semně podařilo ochutnat nakládanou medvědí tlapu - chutnalo to báječně , ato se nebudu zmiňovat otakových věcech jako jsou domácí klobásky z dančího,srnčího apod. Ale ta tlapa ta psala. Honza :palec2:

Tlapicku sem taky parkrat mel, brutalni lahudka! :palec2::palec2: Jinak treba nic zvlastniho, ale k mori s sebou vozime fritak, koupime hromadu hranolku a hromadu olihni na trhu, a pak to brutalne osmazime a vsechno sezereme s cesnekem a s rozmarynem, pripadne i chobotnice. Blby je to v tom, ze zensky po tom blijou :) Zatim se poblily vsechny, co s nama byly. Teda ne vzdycky, ale vetsinou jedna rve do misy, druha na verande a treti az na lonskou vyjimku, kdy rvala do druhy misy, zvlada :) Duvod ale neznam, mne to chutna :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidím,že zatím nejste žádní velcí fajnšmekři,asi budu muset začít sám, když jsem byl mladší tak semně podařilo ochutnat nakládanou medvědí tlapu - chutnalo to báječně , ato se nebudu zmiňovat otakových věcech jako jsou domácí klobásky z dančího,srnčího apod. Ale ta tlapa ta psala. Honza :palec2:

Tlapicku sem taky parkrat mel, brutalni lahudka! :palec2::palec2: Jinak treba nic zvlastniho, ale k mori s sebou vozime fritak, koupime hromadu hranolku a hromadu olihni na trhu, a pak to brutalne osmazime a vsechno sezereme s cesnekem a s rozmarynem, pripadne i chobotnice. Blby je to v tom, ze zensky po tom blijou :) Zatim se poblily vsechny, co s nama byly. Teda ne vzdycky, ale vetsinou jedna rve do misy, druha na verande a treti az na lonskou vyjimku, kdy rvala do druhy misy, zvlada :) Duvod ale neznam, mne to chutna :D

joo tak to bych si dal ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidím,že zatím nejste žádní velcí fajnšmekři,asi budu muset začít sám, když jsem byl mladší tak semně podařilo ochutnat nakládanou medvědí tlapu - chutnalo to báječně , ato se nebudu zmiňovat otakových věcech jako jsou domácí klobásky z dančího,srnčího apod. Ale ta tlapa ta psala. Honza :palec2:

Tlapicku sem taky parkrat mel, brutalni lahudka! :palec2::palec2: Jinak treba nic zvlastniho, ale k mori s sebou vozime fritak, koupime hromadu hranolku a hromadu olihni na trhu, a pak to brutalne osmazime a vsechno sezereme s cesnekem a s rozmarynem, pripadne i chobotnice. Blby je to v tom, ze zensky po tom blijou :) Zatim se poblily vsechny, co s nama byly. Teda ne vzdycky, ale vetsinou jedna rve do misy, druha na verande a treti az na lonskou vyjimku, kdy rvala do druhy misy, zvlada :) Duvod ale neznam, mne to chutna :D

Taky bezva dlabanec a koukám,že se utoho člověk ještě dobře pobaví. Ahoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

může Ti to přirovnat ke cvrčkům,potemníkům nebo škvorům - vyber si. :D:D:D:D:D

na tyhle pochoutky jsem nikdy nesebral odvahu

já byl také bez odvahy, ale fakt ti sršni jsou super, jedinné co mohu na to říci, že to nejsou srčni jako u nás a chuť bych přirovnal k jemné slanině v medu a tak nějak, strašně těžko to k něčemu přirovnat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak Kréta pro mne znamená, uzená chobotnice /lahůdka vážení/, zeleninový salát s chobotnicí /také super/, sépie ve vlastním inkoustu, zajímavé

když jsem byl v Thajsku, tak jsem ujížděl na smažených sršních /je to bomba/, i když na poprvé jsem moc nebyl ochoten to sníst, ale opravdu lahůdka

Tak myslím, že vedeš lol

Sežeru všecko, ale toto bych fakt do huby nevzal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já už jedl kde co. Slimáky, žáby, různý mořský potvory,... Tenhle tejden jsem tlačil jelena na houbách s hruškou, jahodami, špeclemi, hranolkami a bramborovými kuličkami. Jako předkrm uzený losos s křenovou pomazánkou, citrónem a několika druhy salátů. Bylo to dobrý. Za tím pak jahodový pohár se zmrzlinou a šlehačkou a nějakými sušenkami. Zalito bílým pivem a následně černým.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...