Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

praskl pojistnej, ráno se bude nadvařovat...

Bylo mi to hned jasny, nam totiz o vikendu taky, jenze tam to bude asi slozitejsi, budou novy srouby a pojistnej klic ale prvne musime dostat ven ty ostatni takze se bude do kazdyho sroubu asi vrtat 3 koliky do hlavy a snad to pujde no. Trvari se ze sehnat stejnej pojistnak bude hoodne velkej problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo mi to hned jasny, nam totiz o vikendu taky, jenze tam to bude asi slozitejsi, budou novy srouby a pojistnej klic ale prvne musime dostat ven ty ostatni takze se bude do kazdyho sroubu asi vrtat 3 koliky do hlavy a snad to pujde no. Trvari se ze sehnat stejnej pojistnak bude hoodne velkej problem.

Zítra budu referovat, co jsem s tím stvořil... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brej večír ...

Spidul tak jak to vypada ? ...

Vše v nejlepším pořádku... :palec2: Šroub povolenej, disk vyměněnej za zimní a objednán novej nástavec pro bezpečnostní šrouby... ;)

Včera mě pomocí ICQ hodně poradil Vaša, takže to šlo jako na drátku... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vše v nejlepším pořádku... :palec2: Šroub povolenej, disk vyměněnej za zimní a objednán novej nástavec pro bezpečnostní šrouby... ;)

Včera mě pomocí ICQ hodně poradil Vaša, takže to šlo jako na drátku... :palec2:

tak to je parada :) ...

J,Vaša,ten umi ....

Jsem rad,ze uz mam taky zimace.Dneska jsem videl jet staryho passata s popraskem snehu na strese, uz se nam to blizi :( ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je parada :) ...

J,Vaša,ten umi ....

Jsem rad,ze uz mam taky zimace.Dneska jsem videl jet staryho passata s popraskem snehu na strese, uz se nam to blizi :( ...

Samo, Vaša s tim má zkušenosti, já takovou atrakci provozoval poprvé... ;)

Zima je hnus, tak tomu aspoň pomůžeme těma zimákama... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samo, Vaša s tim má zkušenosti, já takovou atrakci provozoval poprvé... ;)

Zima je hnus, tak tomu aspoň pomůžeme těma zimákama... ;)

no,ale napoprve se podarilo :) ... tedko uz budes vedet jak na to .) ...

Mi povidej ,vcera jsem behal po venku v mikine ,vecer jsem se byl dokonce projet na kole a bylo mi dobre.Dneska rano jsem myslel ,ze umrznu ...

Uz aby bylo jaro lol:) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...