Přejít na obsah

Ceny ojetych Skodovek


lajtgi

Doporučené příspěvky

Ja jsem taky rad ze ta cena se drzi. Mam 1.6 98rok 100k - klima, 170 000km, 2 majit. ABS a 2 bagy. lita kola, vse v el. - no proste skoro plna vybava a muzu rici ze pokud ji dam do bazaru za 100 000kc tak se proda v poho a asi o to me slo. A to ji mam uz 3 roky.

Jo pokud by to bylo neco jako nejaka laguna ci megane tak ta cena spadne o hodne nize :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, uz delsi dobu sleduju inzeraty a posledni dobou mi pripada, ze si vetsina prodavajicich dela s cenou 01,0II srandu...

Kdyz jsem kupoval pred tremi lety o1 1.8T, 3 roky starou se serviskou, dal jsem za ni cca 270.000,- TDi stala o cca 20k vice. Kdyz se dneska divam do inzeratu, tak 02, 4 roky stara se prodava za 350+.

o1 z 2002 za 220k, spise vsak za 240k+. Jak je mozne chtit za 6let stare auto takovy penize? To nemluvim o 2-3roky starych o2 atakujicich 500k..

Jsem tu jedinej, komu se zda, ze je zde neco spatne? Nechtel jsem to psat k inzeratum, tak aspon sem, uz mi to proste nedalo......

Taky je třeba vzít v potas výbavu atd. Nové auto, které stálo 710 tis. nemůžeš po třech letech prodat za 200 tis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...