Přejít na obsah

SILVESTR


marcos

Doporučené příspěvky

nápis vietcong působí důvěryhodně lol

nikam, pijeme s přáteli několikrát týdně po celý rok naprosto neplánovaně. Nevidím důvod k tomu se zrovna na poslední den v roce ožrat a fngovat až 2.1.. Nejsem ovce ze stáda. Přes den do práce a pak se uvidí. Pít ale nebudu a rachejtle kupovat taky nebudu. Na obloze toho bude až až. Na to se venku kouknu, to ano. Pak do tepla a spát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nápis vietcong působí důvěryhodně lol

nikam, pijeme s přáteli několikrát týdně po celý rok naprosto neplánovaně. Nevidím důvod k tomu se zrovna na poslední den v roce ožrat a fngovat až 2.1.. Nejsem ovce ze stáda. Přes den do práce a pak se uvidí. Pít ale nebudu a rachejtle kupovat taky nebudu. Na obloze toho bude až až. Na to se venku kouknu, to ano. Pak do tepla a spát.

presne jak rikas :) ja taky nekupuju nejaky rachejtle,je to skoda penez,taky se jen podivam okolo a spat

jinak s tim vietcong nevim nevim,bal bych se toho :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak jak píše Davon...jinak taky budu doma čumět na svou LCD TV a pojidát dobrůtky a zapíjet Mosskovskym Igristoje :) kdyby někdo nevěděl co to je tak to je šampanské :smich:

Nemám vinotéku, ale šumivá vína, sekty a champagne konkrétně mne zajímají.

Znám Sovietskoe igristie, Rossijskoe igristoe, Sibirskoe igristoe i Moskovskoe igristoe, ale kámo tohle nazývat šampáněm to néééé. Ale nijak se nepovyšuju ani nechci dělat chytrého, jen to tak prostě je.

No jak říká davon, je to sekt nebo spíše šumivé víno, rozhodně to nemá se Champagne (jak píšeš šampáňo) nic společného, i když je fakt, že tomu tak říká 80% našeho národa.

Jestli někdo chce, koukněte sem a vyberte si sami: http://champagneshop.cz/katalog

Určitě doporučím od DE CASTELLANE, ale jestli chce někdo něco lepšího, pak od výrobců značek:

BOIZEL

BOLLINGER

Philipponnat

HENRIOT

a nebo extra parádu : Dom Pérignon

Ale určitě si to rádi za ty prachy odpustíte, já tedy určitě ;)

Osobně nemohu říci co je lepší, jelikož já v tom chuťově nevidím rozdíl (opravdu tomu nerozumím) - ale ty krásné láhve

Chytlo mne to, čtu o tom, byl jsem přítomen výrobě Henriotu a ten zážitek mi nikdo nesebere :palec2:

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ti ruce utrhne lol

Sem kupoval jen II tridu ( s ceskym atestem ), jako kazdy rok, ale da se koupit bezne i III kde se predpoklada ze ma clovek prukaz odpalovace ohnostroju :) , .... a nekupuju silenosti co se prodavaj na trznici zase se mam rad ;) .. mam jen 30 a 45mm mozdire ;)

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...