Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

Jasná zpráva.Aspon Tě nebude bolet hlava jako mě po sklípku...

Jeste me trosku boli ze vcerejska,,, nepotrebuju se znicit nejak extra pred vikendem a kevsemu mam nejakou praci .,,, takze tak :)

Spidi - Jo kdyz je dobre vychlazena tak to stoji zato :) ,ale nesmi byt moc.)... Gena vi :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela to zabralo... Jináč už nepáchám nic, už jen koukám po netu, co by se jak dalo vymňouknout a tak... ;)

To jen dokazuje to ,zes jej aplikoval spravnyma davkama :p ...taky ziram vsude mozne,,ale nudim se tez neskutecne .,,,

Romarioo - Vinko je dobry na krvinky a dokonce i na kravinky :);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jeste kdyz jsem jel vcera z treninku (a to jsem jeste premejslel ze se za vama stavim) tak curaci v MH u LIAZu .........

z dvojky nakonec seslo diky me ukecanosti.... takze litr a pry 3 body za tohle...... takze vcera MRDAT den a dnes zacina podobne......

a pry pane ridici vy si ale budete muset dejchnout....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čauves, byli jsme asi do 23:15 nebo tak nějak. Fajn večer.

to tě teda příslušníci pěkně poškádlili. Já se byl hádat na městskejch ve čtvrtek. Člověk je od 7 do 18:30 v práci a pak za stěračem papírek. Zábor veřejného prostranství. Stál jsem na totálním blátě a nárazník fouklej v kupce hnědýo sněhu. A prej, že park. No nakopat je do prdele socky zkurvený. Za dvě kila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jel jsem rychleji asi o 25 a kastani se mi nelibili uz od zacatku - nejlepsi prej tip co ho zastavili za mnou tak hned jel dal - prej jel jeste rychleji nez ja at ho vemou taky .... slysel sem to u toho kretena ve vysilacce a prej -pana musime pustit ... nemame fotku.... tak nevim...

pak zastavili dalsiho a pry napiste tam neprokazatelne foto (asi znamej kastanu) tak to nejak neresili a potom zastavili dalsiho a to byl muj kamos a toho vosekali jako me.... tak sem mu rikal jestli to je normalni s tema neprokazatelnejma fotkama a byl sem trochu "svuj" na ty curaky vymr*any a prej pane vy si jeste udelate dechovej test s kolegou tak voe nevim proc ty curaci vubec sou....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...