Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

OKi dík....tajně doufám v to že už se konečně někde zabydlíme a bude na čas klídek

Vpohode,, pokusim se ,,nic neslibuju , jen me trklo ,ze tam mel kasmo podnajem po znamosti vykuceny .Treba by to lso nejak zrealizovat.

Soukromy klidecek je pohodicka ...

Bobe ahoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já už si jen užívám pohody, káva vypitá a teď jen čekat na konec práce

tak to je dobře,ještě fous a budeš v cajku

Dojidam prave posledni sousto kureciho rizku ,, ... kaficko si dam asi tez .

Doufam no ,ze uz me to povoli ,..asi skaknu k veceru neco nachvili pozvedat ,nemam zadnou silu ..,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dojidam prave posledni sousto kureciho rizku ,, ... kaficko si dam asi tez .

Doufam no ,ze uz me to povoli ,..asi skaknu k veceru neco nachvili pozvedat ,nemam zadnou silu ..,

to já si dal dneska dietní, zapečenou papriku s bramborem a docela lahoda

to já bych s tím zvedáním asi chvilinku posečkal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Standis: proč ne, klidně jo...kdy???:)...zítra snad bude na mým autě malá změna(sice to není moc podstatný, ale radost mi to udělá)

viděl bych to na příští týden,zase někdy po práci, teď mi přijede mladá, tak nebude do pátku čas.

nezkusíme Fílu, aby nás bylo víc a pokochali jsme se pořádným autem??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

viděl bych to na příští týden,zase někdy po práci, teď mi přijede mladá, tak nebude do pátku čas.

nezkusíme Fílu, aby nás bylo víc a pokochali jsme se pořádným autem??

jj, mohli bysme to zkusit, příští týden je vyhovující....navrhoval bych zase zaktuálnit příslušné srazové téma....třeba se nás zase sjede povícero

Editováno: , autor: lukyssek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, mohli bysme to zkusit, příští týden je vyhovující....navrhoval bych zase zaktuánit příslušné srazové téma....třeba se nás zase sjede povícero

ok, tak se do toho zase pustíme, jdu hodit dotaz

psal jsem mu, protože mám dost otázek na něho a nechce se mi to řešit přes SZ, tak by jsme to mohkli spojit dohromady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...