Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

nezměníme téma co říkáte? co si dáte k pití? já asi jedno točený, Roman asi vyndá lahvinku z ledničky,....

To já se du naložit do vany !!!

A zítra to bude zase trochu náročnější - dopoledne jedu za kamarádkou, v poledne spolu do solné jeskyně, odpoledne rodinná oslava u švice a na závěr celkem "nudného dne" mám ve 20:00 nástup do práce na noční :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak koukej mi tam zařídit nějaký kutloch... moooc rád bych tam na víkendy jezdil :) byl jsem ve sklípku jednou, díky mému šéfovy, pil jsem ta jejich skvělá vína to víš, že hlavně Pražákům tam místo těch kvalit dávají nějaké slitky... ale s ním to bylo v pohodě a hlavně bez problémů s tím vínkem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to 8 rokov čo sa z jednej dostal a teraz mal niečo na mozgu a neviem kde, tak sa nedalo očakavať nič dobré, akurát, že je to už druhý človek z rodiny čo skončil takto :aggressive: treba si užívať život a neopúšťať sa v takých chvíľach a bojovať, ale to on nakoniec vzdal. Vďaka pernikar i Romario

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...