Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

Ty hajzle!!! lol Ty wole-bombastic.Já jsem celou dobu tušil že kecáš a taky jsem to psal ale Tys zapíral.Z RS Fabie ani neni možny nikam jinam přesednout a přece bys neklesl dolů,vid? Ale gratuluju.Ta bílá barva je mrdozní na tom Báwu.Pěkny,pěkny.Co to je za motor? kW?

Pouze 1,6ka-122 koni,6ti kvalt.Zitra jedu na sever Cech,tak ho hned zacnu pekne zajizdet :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brej večír ....

Jirko tys vyhral v sms soutezi??? ja si hnedka rikal,ze je to nejaky divny s tim BMW v reklame ,odpocatku mi bylo jasny ,ze jde o dacii :D :D :D

Krasny bávko :palec2: at slouzi ;)

Dikec.Jojo,jsem jeden z vyhercu.Kamarad mi pomahal,tak jsem mu musel neco vyplatit.Ale neberte to,hezky vybavena Fabie 1,6 by za to rozhodne nebyla ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dikec.Jojo,jsem jeden z vyhercu.Kamarad mi pomahal,tak jsem mu musel neco vyplatit.Ale neberte to,hezky vybavena Fabie 1,6 by za to rozhodne nebyla ;)

To jako fakt jsi vyhral ?

To bys byl prvni clovek ktereho "znam" co neco takoveho vyhral.

Neverim takovym soutezim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dikec.Jojo,jsem jeden z vyhercu.Kamarad mi pomahal,tak jsem mu musel neco vyplatit.Ale neberte to,hezky vybavena Fabie 1,6 by za to rozhodne nebyla ;)

Krasny :) Dal bych casem listy do laku ;) at je komplet bilý .... Vykon krasnej ,rozparadi to autko jako nic a jak pise Roman vune novyho auta je paradni,..mohl by nekdo vymyslet takovou vuni třeba ve stromecku .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...