Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

"Jen" sklo (SunSafe) a Navi.. A plny auto skla..

Snazili se i o xenony, ale mam tam Construct 3System, tzn zamek i kapoty, takze svetla zustala. Nicmene ten zamek se asi nejak zkroutil nebo co takze nejde odemknout a tudiz je auto nepojizdne... Radicka v poloze "P"..

Edit: BTW auto mam od 19.2.2009, pekny...

Editováno: , autor: P.T.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pico :huh: :huh: devky posrany... to je fakt na hovno.... jo tak toho se bojim porad.... parkuju v garazi ale u mlady a znamejch na ulici ...

ruce jim USEKAT... skoda ze se nezjisti kdo to byl.... osobne bych se postaral o to ze by se stratil ze sveta... me to vzdycky tak nastve.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to Tě upřimně lituju, snad to pojištovna u novýho auta zacvaká všechno....se asi zítra na srazíku neuvidíme vid:(

Taky doufam. Mam nastesti jen 1% spoluucast, tak to snad bude ok.

to jsi mi to jeste vcera fotil co....

Jojo, stihnul jsem to jen tak tak :)

Spis me sere to vyrizovani - pojistovna, Construct, servis, auto je nepojizdny kvuli te zamcene radicce, je to na ho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parkuju v Praze, na sidlisti na ulici. Garaze tu zadny v okoli nejsou, nejblizsi cca 2 stanice busem. To mi asi za to nestoji...

Jeste mam ted volno a nemusim do prace, tak mam cas zarizovat.

2 lukyssek: Srazik pro mne pada, no.. Skoda, snad priste.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parkuju v Praze, na sidlisti na ulici. Garaze tu zadny v okoli nejsou, nejblizsi cca 2 stanice busem. To mi asi za to nestoji...

no jo... to je v prdeli... to bych si koupil fabii a nermalne bych to kvuli takovejm kurvam sabotoval... a jeste verzi LK.... to byla lakacka.... a ted si ale vem co si do toho zase das.... jen aby ti to kurvy nesebrali cely.... :( :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parkuju v Praze, na sidlisti na ulici. Garaze tu zadny v okoli nejsou, nejblizsi cca 2 stanice busem. To mi asi za to nestoji...

Jeste mam ted volno a nemusim do prace, tak mam cas zarizovat.

2 lukyssek: Srazik pro mne pada, no.. Skoda, snad priste.

no ty brdo, uprimnou soustrast .... zejtra na srazu se asi neobjevis vid :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo... to je v prdeli... to bych si koupil fabii a nermalne bych to kvuli takovejm kurvam sabotoval... a jeste verzi LK.... to byla lakacka.... a ted si ale vem co si do toho zase das.... jen aby ti to kurvy nesebrali cely.... :( :(

Njn, co nadelam. Pujde to do puvodniho stavu, tzn zase Navi. Jinak Sherlog by snad v pripade kradeze pomohl..

2 evers: bohuzel, sraz nekdy jindy, az bude auti zas v poradku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...