Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

Čao Jero, jak je při sobotě...? ;)

Čaues :)

Ale,včera jsem si dal 3 kousky a něco mi nesedlo ,, hlava dobrý ,ale žaludek trpí,,jinac ok :) ...

Skoda toho pocasi ,mel jsem domluvenou partu lidi a melisme jit fotit,,tahkle pri tech 3 stupnich je to nanic....

Chtel jsem se zeptat , octa mi zacala skubat ,pri akscelerovani skube vynechava ,,co to muze bejt ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaues :)

Ale,včera jsem si dal 3 kousky a něco mi nesedlo ,, hlava dobrý ,ale žaludek trpí,,jinac ok :) ...

Skoda toho pocasi ,mel jsem domluvenou partu lidi a melisme jit fotit,,tahkle pri tech 3 stupnich je to nanic....

Chtel jsem se zeptat , octa mi zacala skubat ,pri akscelerovani skube vynechava ,,co to muze bejt ?

Já si nedal nic a tak mě nic není...

No tady furt humus hnus, ale začíná se to trochu protrhávat...

U 1.6 55 kW odchází často lambda nebo může být prasklý vlnovec výfuku, což má na to škubání docela vliv. Pokud to špatně drží i volnoběh, tak snad i škrtící klapka, mrkni do Poruch a závad nebo do sekce motor O1, tam se to mockrát řešilo... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si nedal nic a tak mě nic není...

No tady furt humus hnus, ale začíná se to trochu protrhávat...

U 1.6 55 kW odchází často lambda nebo může být prasklý vlnovec výfuku, což má na to škubání docela vliv. Pokud to špatně drží i volnoběh, tak snad i škrtící klapka, mrkni do Poruch a závad nebo do sekce motor O1, tam se to mockrát řešilo... ;)

Urcite kouknu ,,, lambda byla nedavno menena ,tak snad pohoda.Volnobeh drzi dobre,akorat nekdy skacou za studena otacky ...

Je to neprijemny panecku,vcera jsem predjizdel a v pulce mi prestal reagovat plyn ,tez me to muze dostat do peknych potizi jednou .

Dela to jak kdysi u Favoritu kdyz ti zalilo plovak .,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj,to chapu . Na neco prijdu ,jen jsem se potreboval trosku inforovat na co se zamerit nejdriv :) Dik ...

Jinac si taky myslim,ze uz v 55tce dlouho jezdit nebudu ;)

Udělej výměnu motoru... ;) U otce v dílně se už ze dvou 55 kw staly 75 kW, ale na Ondru Háka asi nikdo nemá, ten udělal ze 44 kW 132 kW... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud to neděláš nejlíp sám na svým autě, tak je nejspíš jednodušší prodat a koupit... ;)

Ja bych si octuli nechal ,uz k ni mam nejakej ten citovej vztah ,ostate jako ke kazdyu auto co bylo v rodine ...,ale uz neni nejmladsi a kdybych s ni chtel mit paradni vozitko sevsim vsudy tak by me to vyslo pekne draho ..

Takovy 1.8 turbo nebo RS bude snad dobra volba :) ... ,ale taky je tu moznost ,ze si ncham i 55tku a pujde na nejaky decent style ladění .) nebo Ratt :p

Mari Zdarec :) ...

Jj pocasi nakkt., porad se to meni .... autak jsem myl a uz je to zase v p....

Mam o trosku zkaceny nick noo.,, :) Takhle je to si myslim lepsi ...

Editováno: , autor: Jero
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myti je ted o nicem. Ja ho oplachl dneska jizdou, a jde to poznat :D

Tj,ale boli me kdyz to auto takovou dobu trpi na tom svinstvu ...

nemuzu se dockat az vemu celou vyzbrou saponatu a lestidel :D a rhnu se na pucung :))

tys videl u KFCecka tu moji vybavu v kufru ne ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...