Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

...

Tak celkem jo. Počasí bylo super, něco málo na proplachování ledvin jsme měli sebou tak jsem ani moc neutratil. Jenom jsem byl celkem nesvůj páč tam byla hromada policajtů kteří tam jezdí na 14.dní ;)

A těch 21.procedur + co nám to ještě vyšlo 4x do vedlejšího hotelu na bazén kde jsme se kolikrát sami báli lol uteklo fakt móóóc rychle :( . Ale za chvílu je SkodaHome, Doksy, Beskydy a bude dovolená tak zase bude zábava :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to já měl dneska lepší probuzení poránu - začli bagrovat silnic před naším a stačila ještě chvilka a nedostal jsem se ven z průjezdu kdoví na jak dlouho ;) .

To vám Laďo nedali ani vědět o tom hrabání ?? Kokoti co? Takhle mi to jednou udělal soused ještě v Již.Čechách. Složil si jeho dřevo před výjezdem z garáže a já myslel že ho zabiju. :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...