Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

no jo, ale pak jsou lidi co to nechávají na poslední chvíli jakojá a nebo čekají na slevy po Vánocích kupoval jsem si bundu ta byla za 5 000,- brýle 3 000,- té své hvězdičce jsem kupoval nový boty na snowboard 4 500 no děs, ale jsou to věci snad kvalitní a za to se hold platí, máš tam na horách am jezdíte kde bydlet?? to je dost fajn,¨! to ti dost vytrhne trn z paty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale jo dnes už je to někde jinde než třeba před třemi roky.. dnes se výbava pro děcka dá sehnat za slušný peníz pro dospěláka je to už trošku horší, hlavně já už se vyhýbám Krkonoším jezdím tam jen v létě na kolo v zimě néé to je ráj nácků a já je nesnáším... tam když vejdeš do restaurace dostaneš hned jídelní lístek v němčině, když zjistí že si čecháček tak tě berou jako póvl hnus

Editováno: , autor: perníkář
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to dělám hlavně kvůli dětem aby se něco naučili.Jinak mě ten snih sere a nemám ho rád a řikám že snih patři jen do hor.Já jsem jižan...

Máš naprostou pravdu a plně s Tebou souhlasím :palec2: Jenom to chce polovičku kterou to taky baví a děcka který mají zájem. ;)

Ikdyž jak napadla ta trocha sněhu i u nás, tak mladej začal vstávat dřív, hlavně kupodivu sám a chodit do škole už o půl hoďky dřív s bobama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...