Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

Tak Dado mě chutná Brno dost a pak ještě Černá Hora kam jezdím každej rok na pivko. Na pouť. :palec2: Zase nepiju ty sračky z Práglu. ;)

To já zase piju Staroprameny lahovový :p a nějak mi to nevadí 10ku jak vodu 12ku vychutnávám.. Brno je ideálka z tanku, to je pak jiný chut a nebo tam kde se hodně točí, to je pak taky dobrý - čerstvý.

Mažu těch skoro 2.000 nepřečtenejch meilů co mě došlo za ty dva dny co jim to blblo na SEZNAMU ;)

Ja nikde nic, klídek pohoda.. Nevím co tě to postihlo :(

3000 kýty (ale třeba je někdo sežene levnější)

Maso bych mohl sehnat za nákupky, kamošův otec má řeznictví co distribuuje nemalé množství masa po Brně a mimo jiné i do špitálů, hospod, škol..a už vím proč to chutná jak to chutná :Dlol

Rád se tedy poptám ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nikde nic, klídek pohoda.. Nevím co tě to postihlo :(

Mě od neděle nešlo dva dny otevřít ani poslat email a pak se mě vrátilo těch necelejch 2.000 meilů přečtenejch, odeslanejch, vymazanejch nebo v košu ještě jednou zpátky jako doručený. 37 stránek je fakt síla - tak to zase probírám a mažu. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...