Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

Tak to se dozvím až zítra ;) . Ta kamarádka co se mnou byla na SkodaHome tak mě domluvila odvoz nějakejch knížek či čeho a báby na nějakou prezentaci či jak se to jmenuje. Moc mě to netěší a bábu ještě neznám tak jsem zvědav jestli přežiju já nebo ona lol

Bud v klidu v práglu nedáš víc jak 2ku a 30km :plol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to se dozvím až zítra ;) . Ta kamarádka co se mnou byla na SkodaHome tak mě domluvila odvoz nějakejch knížek či čeho a báby na nějakou prezentaci či jak se to jmenuje. Moc mě to netěší a bábu ještě neznám tak jsem zvědav jestli přežiju já nebo ona lol

to jsou vyborny ksefty :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrábě: zdravím

baurak: jak jsem psal, uprednostnuji spise ceskou tvorbu :) vlastne vcera v noci jsem pred spanim jako pohadku scekoval Ceskou Rapubliku, dost me to zaujalo :) Vam by se to asi nelibilo, je to spise pro maldsi generaci i skrz aktery co to vymysleli.. je to o hiphopu a vztahu jazyka v nem k CR

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

houmik: ted poslouchám jeden HH pořad :) a pokud si to neviděl, určo na to koukni.. je to sice jenom pražská produkce, ale kdo vlastně je na dnešní scéně, že.. jenom pražská produkce. A dost mě zaujalo, jak vzali všichni ten film se strašnou pohodou B) otázkou je esli to bylo domluvený pro účel filmu nebo reálné..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...