Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

tak nevim jestli si to nepletes, ale ten naraznik by tam mel pasovat naprosto bez problemu a mel by mit shodne uchyceni jak klasicky rs naraznik

Nepletuuuuuu :p

Ten člověk to tam prostě měl nějak zajímavě nabastlený a moc mu to nepasovalo.. z dálky nepoznatelné, ale jelikož jsem parkoval vedle něho, hnedka sem si všiml, že mu to nelícuje trochu.. možná někde najdu fotku :) z dálky pěkně, zblízka nic moc :( ale neviděl jsem jiný dodělávaný RS nebo Facelift, takže nemohu soudit, pokud to tak vypadá na každým, tak teda nic moc..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já neříkám, že by nebyl v poho ;) ale myslel jsem to spíš ty výhodičky víš.. taky bych si napsal: no tak jo zvednu telefon a zavolám klukům na .... a oni vyzjistí lol;) víš jak to myslím, ne Rosti?

Taky jsem v poho. Oproti tomu před tím. Noo hrůza. Nezaplacené faktury, požděné platby atd. Děs. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě ty výhody.. :p nevíš, zavoláš a oni ti to ještě udělajou :smich: servis: TO NEJDE lol

a to mas recht - zkus zajet do servisu a rict ze mas manual klima predface a ze bys chtel ten face klimatronik s cidlem smradu, zapojeni vyhrevu kresel a at to nestoji vic jak 10ku :smich: :smich: lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a to mas recht - zkus zajet do servisu a rict ze mas manual klima predface a ze bys chtel ten face klimatronik s cidlem smradu, zapojeni vyhrevu kresel a at to nestoji vic jak 10ku :smich: :smich: lol lol

Bude na mě cumet, jak kdy jsem chtěl zrcátko s osvětlením nástupního prostoru.. pro ně neřešitelné.. si ten jeden kablík natáhnu sám no andílek

Napsal si to sice do papírů, ale nevěřím ani tomu, že se na to podívali.. Hlavně, že nezapomněl podotknout, ze mi nalakovali senzory, ktery nejsou puvodni :smich: (to se nikdo nepozadoval, to si budu na zaruku uplatnovat jinde..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...