Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

mě čeká zejtra rozborka a zborka skříně a postele :D tu skříň sem sestavoval asi před 3týdny lol aspoň v tom budu mít praxi :smich:

Jakto ? :D ... neco prestavujes ? ...

Minuly tyden jsem delal satni vestavenou skrin se zrcadlovyma posuvnyma dverma z jednoho nabytkoveho shopu ... a reknu ti ,ty nervy ,..jeste kdyz ti prijde pomoct nekdo kdo o tom prd vi ...

Nerikam,ze jsem nejakej mistr v oboru,ale jeste jsem nevidel aby nekdo zaklepaval samořezku kladivem nebo šrouboval do desky šroubek ručně..,,uff

Spidi ,,plne souhlasim a vim o cem mluvis.,,

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spidi: mě o tom povídej.. :) ale teď už aspoň vím důvod, proč byla a je pořád protivná :)

Jery: stěhuju se ;) A tu skříň sem vyžebral od mamky, že si ji dám do pokoje, ale to sem ještě netušil, že si budu muset hledat vlastní bydlení, jelikož budu taťka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakie: též velká gratulace !!! To mě se stát nemůže...

Ta prava se vzdycky najde... :) ... a jednou nas budou na srazy vozit nase decka .)

Taky jsem planoval,hledal bydleni ... koukal na vybaveni a ruzny zalezitosti no a ted se na to muzu vykaslat ... uz tri tydny si to bejvalka straduje po svete s mym taky byvalym kamosem ,,takze pecka ... Zivot je svine.,,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty vole po dlouhe době čest v šest v hospodě :D

kurva čekal bych na cestě cokoli, ale že se na mě v ostravě vyřítí octávica SPEEDYho_TUNINGa tak to jsem nežral lol lol starší členové znaji ;)

Zdar Badýno, příšel opět od orloje ??? lol

Woe Mirečkova modrá jebka od Teplic až v Ostravě ? :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ono to stále trvá a čas jen plyne...

J ,,tak to je napytel ... :(

Ovi - jasny :)

... prave mi volali z minule prace :D ,ze prisel nejaky pan pro policku , po roce a pul si vzpomnel,ze jsem mu ji delal ,jéj., :) Ale policka nikde,takze dalsi prace .)..kdyz se dari tak se dari

Bady a Romariooo ! ..zdravím :)

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar Badýno, příšel opět od orloje ??? lol

Woe Mirečkova modrá jebka od Teplic až v Ostravě ? :help:

na orloj už seru, maj tam hroznou zimu a japonce lol těch mám plnou řit, lidi to máte vidět, jak ti kokoti žlutí z Hyuindaja v pátek a sobotu okupujou stodolní :D :D

jojo přesně ta okta je ted na ostravské "scéně", šmarja a takovej kolik v tom, ještě ted se řežu, hrozně mě to pohledem nandal :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...