Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

tady toho pres noc pribylo celkem dost ... a ty cesty,hruza .Jeste nekteri ti blbecci co jezdi jakby bylo 25 a nejvetsi sucho a pak se ti lepi na prdel , me jeden vytocil ,zacal zamnou delat kraviny... Dneska mam takovy docela nabrouseny den tak jsem si ho odchytil a ''povykladal'' s nim ...Jej,kezby bylo vsude sucho ,jen na horach snih a led na rybnicich :D ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady toho pres noc pribylo celkem dost ... a ty cesty,hruza .Jeste nekteri ti blbecci co jezdi jakby bylo 25 a nejvetsi sucho a pak se ti lepi na prdel , me jeden vytocil ,zacal zamnou delat kraviny... Dneska mam takovy docela nabrouseny den tak jsem si ho odchytil a ''povykladal'' s nim ...Jej,kezby bylo vsude sucho ,jen na horach snih a led na rybnicich :D ...

No to by bylo fakt super...By se vám líbilo...my by tam byli po prdel ve sněhu...protopili majland a ještě se nervovat z Áček na RZ lol to je hrozný těch lidí těd na horách...jsem jel na silvestra do Brna... doma nebylo hnutí, lidí...no děs, jel jsem přes Hradec Kr. totálně bez lidí...to samé Mýto, Svitavy... Není to myšlený na tebe, jen mi to nedalo nereagovat ;) kdo je z kopečků tak mi snad dá za pravdu (snad :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne :) jen jsem chtel rict,ze cesty tu jsou v hroznym stavu,silnicari maj asi volno .) a potkal jsem dneska par volu co se v tom prohaneli jakoby bylo suchoucko.,,

Jinac vim jaky to je ,,taky nemam do hor daleko ,jen by se mel libilo kdyby sjezdovky byly bílé a cesty suche ;)

todle vidim kdyz kouknu z okna .) a tady nase barabizna co jsem fotil ješte kdysi ,kdy byla poradna zima,ted uz to takovy neni .)

post-4984-1231248473_thumb.jpg

post-4984-1231248492_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S těma silnicema máš recht! Oni si asi přes zimu beru dovolený či co :) mě štvou s tím...že u nás je zakázaný solit, ale oni aby nemuseli protahovat což zabere více jízd během služby=méně času na služebně u bedny...tak to jednoduše nasolej a serou na to :feve: jinak výhled z okna super :palec2: taky mrknu do kompu co najdu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to takovy vselijaky,, vcera kolem profrcel traktor s radlici ,ale akorat to jiskrilo a nadelal jeste vetsi binec :D,jen trošku ten sníh počechral ...

Diky,hledal jsem tu fotku ,jedina co se mi takhle podarila blejsknout :) ,ale uz je to nejaky ten rok z5 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...