Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

Tome, když se mrkneš na nabídky bytů v Bolce, tak je cena luxusní- je to včetně záloh na elektřinu, vodu, odvoz popelnic, internet.. fungl nová kuchyň s vestavěným sporákem, digestoří.. kam se na to hrabou 2kk na Jičínský v paneláku za tu samou cenovku ;) zvažoval jsem hypotéku, ale zatím to nejde - nejistá práce :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to nebyla svačinka, ale jídlo na celej den :D

beze srandy vzít si v dnešní době půjčku na cokoliv je holý šílenství

zas tak moc bych to nehrotil, kdo chce bydlet a má trošku jistou práci tak mu nic jinýho nezbývá. Nájem jsou prachy "vyhozený do kanálu". Taky pomalu začínám přemýšlet o hypotéce protože cashem to rozhodně nezrekonstruuju

Editováno: , autor: Petr81
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když sme to probírali, tak bych si mohl vzít hypošku na 1,5mega - takže nějakej byt 2+1 v Turnově.. plus dojíždění do Bolky a byl bych... tohle je pro mě nejlepší řešení, když bude průser, můžu se přestěhovat do levnějšího.. jsou to vyhozený peníze, ale lepší než pak přijít o střechu nad hlavou :feve:

Hoj jery ;) už sem přestěhovanej, mrkni o pár stránek dále - dával jsem sem fotky bytečku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když sme to probírali, tak bych si mohl vzít hypošku na 1,5mega - takže nějakej byt 2+1 v Turnově.. plus dojíždění do Bolky a byl bych... tohle je pro mě nejlepší řešení, když bude průser, můžu se přestěhovat do levnějšího.. jsou to vyhozený peníze, ale lepší než pak přijít o střechu nad hlavou :feve:

Hoj jery ;) už sem přestěhovanej, mrkni o pár stránek dále - dával jsem sem fotky bytečku ;)

jj, je to o možnostech, proto jsem psal, že když má někdo trochu jistej příjem ve výšce kterou potřebuje tak mu nic jinýho nezbývá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zas tak moc bych to nehrotil, kdo chce bydlet a má trošku jistou práci tak mu nic jinýho nezbývá. Nájem jsou prachy "vyhozený do kanálu". Taky pomalu začínám přemýšlet o hypotéce protože cashem to rozhodně nezrekonstruuju

no právě pohledz na to můžou bejt růyný a varianty v podstatě dvě, když nemáš prachy.

vezmu hypo a 30 let splácím. můžu leda prd, pak přijdou děti, nemáš prachy tuplem, pokud není těžkej sponzoring od rodičů, přijdeš o práci a jsi v loji, nemáš na zaplacení.

Když tu hypo nemáš, tak z toho pronajmutýho bytu odejdeš a jdeš jinam (rodiče, jinej menší podnájem...)

Po 30 letech čili skoro v 60 ti začneš pomalu umírat s pocitem toho, že jsi ve vlastním :D a co z toho.

nevím hypo bych si v životě nevzal. Spíš mám štěstí, že doma je vlastní byt a novej dům (bez koruny půjčky nebo hypo).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dieta není jen o zelenině :) já za tři týdny zhubnul 4kg - je to jen v omezení :) hlavně sem přestal sladit kafe, vůbec sem omezil pití tohoto zákeřného nápoje :D do čaje si dávám jen jednu lžičku, páč hořkej by do mě nikdo nedostal lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...