Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

tak já sice vlastním polovinu rodinného domu, ale ještě nějakých 6 let v něm bude bydlet fotr.. když sem za ním přišel, že čekám rodinu a slušně sem ho poprosil, jestli by se odstěhoval k babičce - tam se bydlet dá! tak mě poslal do... tak sem to musel řešit nájmem. mám ještě možnost fotra soudně vyhodit, protože má nájemní smlouvu a neplatí nájem - ale to už bych s ním do smrti nepromluvil... nač si dělat zle, ono na něj jednou dojde žejo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no právě pohledz na to můžou bejt růyný a varianty v podstatě dvě, když nemáš prachy.

vezmu hypo a 30 let splácím. můžu leda prd, pak přijdou děti, nemáš prachy tuplem, pokud není těžkej sponzoring od rodičů, přijdeš o práci a jsi v loji, nemáš na zaplacení.

Když tu hypo nemáš, tak z toho pronajmutýho bytu odejdeš a jdeš jinam (rodiče, jinej menší podnájem...)

Po 30 letech čili skoro v 60 ti začneš pomalu umírat s pocitem toho, že jsi ve vlastním :D a co z toho.

nevím hypo bych si v životě nevzal. Spíš mám štěstí, že doma je vlastní byt a novej dům (bez koruny půjčky nebo hypo).

je to o tom, ze to mas doma, kdyby jsi to doma nemel tak to resit musis. Druha vec je takova, jaky chce mit clovek zivotni standard. Nekomu staci byt, jiny chce stavet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) ...no tak to je parada ! ..moc hezky :palec2:

A oto,ze nemas vanu ti zachvili ani neprijde ,,sprchac je dobra vec :) ... Tak at' Vám to bydlí .)

jj, v Plzni sem měl taky jen sprcháč a zvyknul sem si :) díky, snad to tam půjde - ještě chybí nějakej nábytek, ale to dokoupíme časem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no právě pohledz na to můžou bejt růyný a varianty v podstatě dvě, když nemáš prachy.

vezmu hypo a 30 let splácím. můžu leda prd, pak přijdou děti, nemáš prachy tuplem, pokud není těžkej sponzoring od rodičů, přijdeš o práci a jsi v loji, nemáš na zaplacení.

Když tu hypo nemáš, tak z toho pronajmutýho bytu odejdeš a jdeš jinam (rodiče, jinej menší podnájem...)

Po 30 letech čili skoro v 60 ti začneš pomalu umírat s pocitem toho, že jsi ve vlastním :D a co z toho.

nevím hypo bych si v životě nevzal. Spíš mám štěstí, že doma je vlastní byt a novej dům (bez koruny půjčky nebo hypo).

jenže každej to štěstí nemá a 20 let čekat nebudu než našetřím 2míče na rekonstrukci. Naštěstí by neměl být problém i s dětmi to bez problémů utáhnout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, v Plzni sem měl taky jen sprcháč a zvyknul sem si :) díky, snad to tam půjde - ještě chybí nějakej nábytek, ale to dokoupíme časem :)

jasný :)

Tak nabytek ,hlavni zpocatku ,kuchyn,postel ,televize ,stul a dve zidle ;) ... nic vic moc nepotrebujes .hh :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stolek pod notes nepotřebujem - surfujem v posteli :smich: právě ještě potřebujem dokoupit sedačku, jídelní stůl a židle a šatní skříň.. tak nějak vybíráme kde co je, počítám že do víkendu to bude doma :)

Jojo to ja prave ted taky ... hezky notes oprenej o stehna ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...