Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

baurak: Octa II? to je mazec! :kuk:

pracuji v Bolce v areálu Škoda Auto - výroba PUR pěn do sedaček ;) Pak to dodáváme Johnsonu a ty to potahujou.. V pátek sem se dozvěděl, že není jistý, jestli mi prodlouží smlouvu :feve: ale snad to dopadne dobře a zůstanu tady.. nejhorší je, že mi to můžou říct až poslední den :feve: Tak se tak nenápadně koukám po něčem jiným..

ex_Bobik: proto to bylo v uvozovkách :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tě pic, jak je? ;)

Prave jsem dorazil z jedne zakázky a dobrý :) .No a cirka za 3 hodiny se mam stretnout s byvalkou ,prej semnou nutne potrebuje mluvit,tak jsem zvedav co ma na srdci :p

jinac se tak porozhlizim po auticku do budoucna :)http://www.sauto.cz/car_detail.php?filter_car_id=6905651

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

baurak: jj, v podstatě jsem mohl zůstat i v Turnově, ale nájem a dojíždění by mě vyšlo na stejný prachy jako nájem tady v Bolce ;) a do práce to mám 25 minut pěšký - z toho 15 minut jdu areálem Škoda Auto a jelikož nemám na soukromý auto povolení vjezdu, chodil jsem to stejně pěšký.. tak těch 10 minut navíc už mě nezabije :) Bohužel jsme až u "komína" :feve:

Jery: ty woe, abys nebyl taky taťka :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

baurak: jj, v podstatě jsem mohl zůstat i v Turnově, ale nájem a dojíždění by mě vyšlo na stejný prachy jako nájem tady v Bolce ;) a do práce to mám 25 minut pěšký - z toho 15 minut jdu areálem Škoda Auto a jelikož nemám na soukromý auto povolení vjezdu, chodil jsem to stejně pěšký.. tak těch 10 minut navíc už mě nezabije :) Bohužel jsme až u "komína" :feve:

Jery: ty woe, abys nebyl taky taťka :p

tak to mas celkem na pohodu, to jestli si te nechaji nebo ne, to mam chapat tak, ze jsi ve zkusebce??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

baurak: jj, v podstatě jsem mohl zůstat i v Turnově, ale nájem a dojíždění by mě vyšlo na stejný prachy jako nájem tady v Bolce ;) a do práce to mám 25 minut pěšký - z toho 15 minut jdu areálem Škoda Auto a jelikož nemám na soukromý auto povolení vjezdu, chodil jsem to stejně pěšký.. tak těch 10 minut navíc už mě nezabije :) Bohužel jsme až u "komína" :feve:

tak to máš až na druhou stranu kolbenky skoro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jery: ty woe, abys nebyl taky taťka :p

Tyvoe nestras :D ...To by bylo celkem neprijemny prekvapko ...

Ta M3 je peklo,tady v třinci to jeden typek ma(viz foto) a je to vazne brko ,ale todleto uz je hoodne nad moje financni moznosti :D

Petře - no ,ikdyby me prosila na kolenou tak se k ni nevratim .Mam uz rozestaveny jiny cesticky a myslim si,ze drobatko spolehlivejsi ;)

post-4984-1233654497_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...