Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

Bylzde:Jasně že je to uplně totálně na pí...páč ten laser :smich: co z té mlhovky jde tak se vyzařuje v celék tom kuželu mlhovky..tudíž to svítí uplně všude...a budu se opakovat,když napíšu že přestavbou na xenomlhy prakticky zkončilo používání v běžném provozu..platí to co u dálkovek...jak jede něco proti rozhodně nepoužívám...ale když někam jdeš pozdě v noci a je čistá silnice...je to prostě nádhera. :palec2::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylzde:Jasně že je to uplně totálně na pí...páč ten laser :smich: co z té mlhovky jde tak se vyzařuje v celék tom kuželu mlhovky..tudíž to svítí uplně všude...a budu se opakovat,když napíšu že přestavbou na xenomlhy prakticky zkončilo používání v běžném provozu..platí to co u dálkovek...jak jede něco proti rozhodně nepoužívám...ale když někam jdeš pozdě v noci a je čistá silnice...je to prostě nádhera. :palec2::palec2:

No jedině, že by se tam dalo jiné světlo..třeba žlutý xenon..myslím že ho dával mikl do své okty do mlhovek....líp to proniká mlhou...Ale zase je krásně vidět na díry na silnici u Tebe...

Na Fábce mi přišlo, že to svítilo hodně do dálky, teď na oktě mi to příjde že to svítí pěkně před auto a je vidět i pěkně daleko..snad bude někdy příležitost to porovnat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ovidius:mazec co....? :help:

Cary:jasánek... :) třeba ze mě bude motorkář...soused má DR650 a chtěl by kupovat na jaře bavora 1 100cm :) tak to DR by pro mě bylo ideál..silnejch mašin se bojím...já bych se na tom zabil..páč mám rád rychlost...ale motorky v ruce nemám..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...