Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

Jeronymo: čau chlape: dnes to muselo padnout protože na horách je technický snih a podminky jak píše Petřik nic moc.Tady je plus devět stupnu což nemá cenu trápit děti na sjezdovce kde je ledovatka.Nechci jim to znechutit.

Tak koukam,ze pocasi je vsude podobny ... To je jasny no ,snad jeste budou podminky pro lyzovacku :) at si decka vyblnou .Ted budou mit jarni prazdniny ze,nebo uz mely ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jarní prázdniny u nás teprve budou :) kamarád zitra letí na Kanáry.Ach jo! Taky bych jel a hned!

No vida :) Tak snad deckam alespon trosku nasnezi a budou si uzivat :)...

jaj,,Kanarky ,,kdo by neletel ze ;)

Ovi - Zdarec :) kasli na mytí ,stejne bude prset :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[Ovidius: pěkně si vyhrni rukávy...napust si do kbeliku teplou vodu s jarem a zační pomaličku krouživýma pohybama umývát karosérii vozu.Kdybys chtěl poradit na dálku co a jak...tak zavolej! Poradím Ti! :smich:kol5:smich:

hele a nechces mi to prijet ukazat? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však já jsem na něj hodnej nebojte kluci :)

On už o těch autech toho ví víc než já mám někdy pocit :D

Holky mně nevaděj dokud nebudu ve zprávách,že jsem dědkem a mamince je 15 :D :D

Nojo já mu schovám snuru od Pc a on bude sedet ve skole na pc nebo v knihovne :D :D

jasny za me to bylo jiny.... jedinej pc na vsi lol propasovanej z NDR .... a jinak nikde nic..

dneska vemes PC v podobe notasu a letis treba do parku a i tam uz je dnes NET....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted koukam ,,,, nevim jestli uz to nekde je ,ale

maca , kocht ,bobik :D a RAZTY slavi dneska narozeninky ..... tak všecko nej -_-

ty kraavo to bude v alejich... :)

tak panove!! vse nej!! -_- -_- -_- -_-

kurna ze bych callnul bobajsovi a neco bychoom vyvedli? :) no radeji asi ne... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...