Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

A už jsem zase zde, tentokrát už na déle... ;)

Ovi, klidně jsi to mohl přivést, ještě jedno auto navíc bych zvládl. My jsme teď s mojí pusinkou kuchali Arosu, má to zjevně brutálně zahumusený bubeníky a při brždění to vydává supr zvuky... lol

Jináč při mytí kokťuly bylo konstatováno: brzdy, výfuk, čelní sklo a RS nárazník K.O. a zbytek v normě... ;)

A taky by to chtělo vyměnit boční bílý blikače za kouřový, ale ty co tam jsou, už jsou skoro kouřový taky... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A už jsem zase zde, tentokrát už na déle... ;)

Ovi, klidně jsi to mohl přivést, ještě jedno auto navíc bych zvládl. My jsme teď s mojí pusinkou kuchali Arosu, má to zjevně brutálně zahumusený bubeníky a při brždění to vydává supr zvuky... lol

Jináč při mytí kokťuly bylo konstatováno: brzdy, výfuk, čelní sklo a RS nárazník K.O. a zbytek v normě... ;)

A taky by to chtělo vyměnit boční bílý blikače za kouřový, ale ty co tam jsou, už jsou skoro kouřový taky... lol

brdo se snad zitra zastavim :)

tak panove skoncilo to jak sem tusil... jedu za kamoskou :palec2: a jdem si vyrazit :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čao Ovi, no já teď vyvařím kávu No.2 a pokoušu nějakej šunkovej sandwich a pomalu hybaj do práce... ;)

ty brdo sendvice - a ja zase tu lezim bez zradla.... :) - co jdes delat? ja chtel dnes oplachnout karu ale kokam ze se oplachne asi sama.... hnus pocasi takze na to asi prdim....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty brdo sendvice - a ja zase tu lezim bez zradla.... :) - co jdes delat? ja chtel dnes oplachnout karu ale kokam ze se oplachne asi sama.... hnus pocasi takze na to asi prdim....

Si taky něco vytvoř... ;)

Jedu do depa, stříkat krémovou linku, aby se výhledově mohla zalepit a mohl jsem nastříkat finální červenou... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...