Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

ideální dieta Tome :palec2:lol

Ovidius: kde si měl dělat? mě práce dopadla, naštěstí si mě tu nechali i po zkušební době :D anglina docela v poho, ale po Vánocích to byl záhul se zase rozkecat lol

Spidi: njn, to sou ty vláčkovci :D máš něco novýho ve sbírce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nevim ze se ta zima tu drzi... clovek to auto chce umejt neco na tom udelat ale copak se da? :)

Njn, taky si říkám, že je nemorální mít to tak zahnojený, ale když to budu mejt, tak to bude o zdraví a stejně to bude druhej den tak jako před tím, takže na to kašlu... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ovidius: kde si měl dělat? mě práce dopadla, naštěstí si mě tu nechali i po zkušební době :D anglina docela v poho, ale po Vánocích to byl záhul se zase rozkecat lol

no chtel jsem do Phy a nebo potom do jedny firmy tu v MB - nabidek bylo vic a vzdy se jednalo bud o grafika, DTP nebo kreslic-catia.... ale sef se dozvedel ze chci plachnout tak pridal.... a tak sem zustal no... :) :) :palec2: uz sem si zkopcil i tolik prirucek a manualu catie a sehnal soft a zacal se ucit.... i neco umim :)

kde jsi ty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dak: jj dieta fajnová :D

ovi: dnes výkresy nejsou, dělám 3D, no bude to zajímavý lol

dal jsem druhy jabko a seru na to - je mi z toho akorat blbe a mam vetsi hlad ....... za hodku a 30 jdu do prazaku a dam si polivku a poradnou porci neceho poradnyho.... a 11ku k tomu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...