Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

Copak ? ,..nedari se ....

je to tak tejden co mi začli doma padat pojistky když se pustí noční proud...

vypadalo to na boiler :) - volám elektrikáře v p... boiler doražte :) - přijel opravil = 2000,-

one noci opet spadl proud.... ráno volám elektrikare .. prijel mrknul na topeni .. opravil = 2000,-

one noci opet spadl proud .... rano volam elektrikare .. prijel podival ... mrknul zhodnotil opravil ... = 2000,-

one noci opet spadl proud.... pokazde nasel neco na opravu a mysle ze je to tim ... tak opravoval :) , no volam mu znova.... rika to vypada na jistic venku, to musite zavolat CEZ ... ano CEZ super vymenime opravime ... ale :

napiste formular - do 30 dnu vyhodnotime - posleme odpoved - najmete firmu zaplatte - pak poslete dalsi formular...

tak sem z toho trochu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oly SP 500 UZ ,,,vsak vis.,, zacal delat posledni dobou neplechu,,asi tusi ,zebude nahrazen necim vykonnejsim :p .)

Jj, Oplympionik, tak to zlobí převodník (co převádí světlo z CCD čipu na el. proud)

Teď jsem koukal, že Nikon D40 se setovým objektivem 7.499,- Kč :feve: Asi mě odvezou... :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je trosku zajimavy... Jestli to tak bude pokracovat tak zachvili budes po kazde noci o dvojku chudsi.,,

Zda se mi to celkem divny,pokud to tak pada a dela takovy potize meli by t prijet hned zkontrolovat a ne cekat az jim nekdo posle papir.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, Oplympionik, tak to zlobí převodník (co převádí světlo z CCD čipu na el. proud)

Teď jsem koukal, že Nikon D40 se setovým objektivem 7.499,- Kč :feve: Asi mě odvezou... :help:

Asi jn,,dela to jen semtam ,ale mam strach aby mi treba jedno pri foceni nenacvakal samy takovy fotky.,,,

Mi povidej ,tedko jsem koukal na D60 komples s objektivem za nejakych 11,,jde to dolu hrozitansky...

Kdyz si vemu ze za ten muj jsem dal 3 roky z5 asi 9 tis ,, :help: Nemluve o pametovce kde 1gB stal 1400,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jn,,dela to jen semtam ,ale mam strach aby mi treba jedno pri foceni nenacvakal samy takovy fotky.,,,

Mi povidej ,tedko jsem koukal na D60 komples s objektivem za nejakych 11,,jde to dolu hrozitansky...

Kdyz si vemu ze za ten muj jsem dal 3 roky z5 asi 9 tis ,, :help: Nemluve o pametovce kde 1gB stal 1400,-

presne tak... s tim nic neudelas...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je trosku zajimavy... Jestli to tak bude pokracovat tak zachvili budes po kazde noci o dvojku chudsi.,,

Zda se mi to celkem divny,pokud to tak pada a dela takovy potize meli by t prijet hned zkontrolovat a ne cekat az jim nekdo posle papir.....

viz AVATAR ... se s tebou dneska nikdo ne**re , asi sem jedinej blbec na svoje zákazníky milej a hodnej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak... s tim nic neudelas...

Ono ,u te elektroniky ty ceny kolisaj a meni se hroznce casto .... Treba LCD Samsung 32´´ ,kupovano asi v listopadu za 17 dneska za take prachy poridis tv s uhloprickou pred metr... Ale jak rikas,,nenadelame s tim nic a bude to tak u vseho ....

Uvazuju ze se uz pomalu zbavim octy dokad jeste ma nejakou hodnotu pac za 20tis se mi ji pryc davat nechce.,,,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

viz AVATAR ... se s tebou dneska nikdo ne**re , asi sem jedinej blbec na svoje zákazníky milej a hodnej...

Oni na tomhle vyrou velky prachy,,neni to jen tak ... Zalezi v cem jedes , nekdy je potrea byt solidni a vpohode ,ale taky si rikam,ze jsem nekd az moc hodny a jsou mista a situace kdy uz hlas jde trosku nahoru ,,nemluve o zvysene hladine arogance ...

Proste jak oni s tebou ,tak ty s nema,,, jinak zemreme...,

Ovi- tak uz chapu cos myslel tema babama :D ,,peknyyy.,,,.).)

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jn,,dela to jen semtam ,ale mam strach aby mi treba jedno pri foceni nenacvakal samy takovy fotky.,,,

Mi povidej ,tedko jsem koukal na D60 komples s objektivem za nejakych 11,,jde to dolu hrozitansky...

Kdyz si vemu ze za ten muj jsem dal 3 roky z5 asi 9 tis ,, :help: Nemluve o pametovce kde 1gB stal 1400,-

Měl jsem tři Olympusy a všechny tři jsem rozšlapal... lol

Jak píše Ovi, opravovat se nevyplatí nic. No moji nejpoužívanější D40x v setu teď prodávají za 10.990,- Kč, v prosinci 2007 jsem za ni dal 19.990,- Kč :feve:

Osobně si myslím, že zrcadlovka s CMOS snímače je "na furt" a nebál bych se ani "ojetiny", znám spoustu lidí, co mají digitální zrcadlo "po někom" a naprosto bez problémů. Jediný, co je u zrcadla důležitý, je čistota snímače, ale vyčištění dělají do druhého dne za 300,- Kč něbo do tří hodin za zhruba dvojnásobek (zbytečný, využije asi profík, co musí fotit a nepočká do rána) a je to zhruba na rok cajk, samože podle intenzity používání a podle toho, jak často měníš objektivy. Já mám vždy jen jeden objektiv pro jeden foťák, během roku namačkám cca 10.000 fotek a ten rok to vydželo bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oni na tomhle vyrou velky prachy,,neni to jen tak ... Zalezi v cem jedes , nekdy je potrea byt solidni a vpohode ,ale taky si rikam,ze jsem nekd az moc hodny a jsou mista a situace kdy uz hlas jde trosku nahoru ,,nemluve o zvysene hladine arogance ...

Proste jak oni s tebou ,tak ty s nema,,, jinak zemreme...,

Ovi- tak uz chapu cos myslel tema babama :D ,,peknyyy.,,,.).)

čeče ty měl kázat v kostele :smich:

svatá pravda ... když jim porad pudeš po ruce tak si s tebou akorát vytřou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem tři Olympusy a všechny tři jsem rozšlapal... lol

Jak píše Ovi, opravovat se nevyplatí nic. No moji nejpoužívanější D40x v setu teď prodávají za 10.990,- Kč, v prosinci 2007 jsem za ni dal 19.990,- Kč :feve:

Osobně si myslím, že zrcadlovka s CMOS snímače je "na furt" a nebál bych se ani "ojetiny", znám spoustu lidí, co mají digitální zrcadlo "po někom" a naprosto bez problémů. Jediný, co je u zrcadla důležitý, je čistota snímače, ale vyčištění dělají do druhého dne za 300,- Kč ..................

Jasny,, ja o oprave ani neuvazuju pac za ty prachy si muzu koupit novy radio do auta,navi nebo nejakej 8mpx kompakt :D...,

Na inzeraty jsem koukal ,ale kdyz uz tak pujdu do nove at si to tzv osvojim a ma to jen muj rukopis .)) ...Na tydlety veci jsem strasnej zmetek ,nic nemuze byt po nekom a kdyz uz tak se s tim musi provezt nejakou zmenu ikdyz treba malickou :) ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele hrdinove - hodte tam nejaky poradny avaty :) je patek a bobik rikal ze budou v avataru zensky :)

nebooj :) neconahodim ,,budete čubrnět :D ...,

Evers - Tak ,,v kostele bych se asi neuzivil :D ,ale je to tak ,,dneska se musis branitzuby nehty ,,, vsude ,nakazdem rohu ...,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pockej mam tu jeste hezci a ne tak provokativni :)

ty tam mas teda zasoby :D .)

chlapi nachvili se odmlcim ,,,onevidet jsem back .,, zatim ¨:) ....a moc to tu nerozjizdejte at tostiham cist a koukatna zeny :p

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...