Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

Kolegové, dotaz technického směru: Kam by jste dali v oktávce kondomy, aby byly vždy po ruce, ale normálnímu smrtelníkovi byly skryty. Napadá mě ta "polička" ve spodním dílu palubky před řidičem, tam co je diagnostická zásuvka... ;)

uuuuplne presne!!! tam mi nic nikdo nenajde - nevim jak to je v OI ale v OII ten kastlik je snad na takovy pripady :smich: :smich: :smich: taky ho pouzivam takto :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uuuuplne presne!!! tam mi nic nikdo nenajde - nevim jak to je v OI ale v OII ten kastlik je snad na takovy pripady :smich: :smich: :smich: taky ho pouzivam takto :)

Já tam vždycky míval maximálně propisku, tohle mě napadlo až v okamžiku kdy jsem potřeboval něco jinýho než tu propisku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kudla tak nějak zjišťuju, žemám naraženou prdel a nárt na pravé noze, kua co já to zase včera v tej hospodě dělal... :feve:

Ale furt lepší jak odřená huba minulej tejden, to už je naštěstí zahojený... lol

:smich: :smich: to se mi taky obcas stane - a tak nejak tusim ze zejtra s Baurakem, Bobikem, Lukem, Dimim, ..... se nam prihodi neco podobneho :smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...