Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

pocky tomu moc nerozumim ... si sel moc rychle jo ?? :smich:

nene ted sem zaplatil za rychlost v aute litr z pred asi tejdnem a predevcirem jsme byli popijet a v noci kdyz uz jsme neco meli tak jsme jim ukazali ze sou jednicky a oni si toho vsimli... lol to zaslapli a uz to jelo.........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nene ted sem zaplatil za rychlost v aute litr z pred asi tejdnem a predevcirem jsme byli popijet a v noci kdyz uz jsme neco meli tak jsme jim ukazali ze sou jednicky a oni si toho vsimli... lol to zaslapli a uz to jelo.........

no a jak to dopadlo?? :) Nenech se premlouvat ?? Detem taky preci nevypravis jen pulku pohadky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a jak to dopadlo?? :) Nenech se premlouvat ?? Detem taky preci nevypravis jen pulku pohadky :)

no celkem v poho - skoro na rucaka to otocili a hned pred nas lol mi jenom stali a cumeli... a prej jestli se muzeme legitimovat... a ja hned (jak sem mel neco v sobe..) to viiite panovee zzzee se muuuzem legitipitovat :smich: :smich: ... overil si nas vysilackou a prej co melo znamenat ten zdvizenej prostrednicek :smich: :smich: tak sem mu rekl ze zdravim kamose (on zraovna sel domu) tak nemohli ani popel :smich: :smich:

a pak jak mi byla zima tak sem se nasral a rikam mu co jsme teda provedli at nam to rekne... ze nam je zima a ma nase OP... a on jenom v poradku a skocili do kary a zmizeli :smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no celkem v poho - skoro na rucaka to otocili a hned pred nas lol mi jenom stali a cumeli... a prej jestli se muzeme legitimovat... a ja hned (jak sem mel neco v sobe..) to viiite panovee zzzee se muuuzem legitipitovat :smich::smich: ... overil si nas vysilackou a prej co melo znamenat ten zdvizenej prostrednicek :smich::smich: tak sem mu rekl ze zdravim kamose (on zraovna sel domu) tak nemohli ani popel :smich::smich:

a pak jak mi byla zima tak sem se nasral a rikam mu co jsme teda provedli at nam to rekne... ze nam je zima a ma nase OP... a on jenom v poradku a skocili do kary a zmizeli :smich::smich:

Klika :palec2::smich:

driv by to asi neproslo :palec2: co z nam z filmu ... aby Bob nerekl jak to muzu vedet :feve::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...