Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

a hned poté ... boxerská vložka na parketě .... a pak já vs. šest maníků na WC ... ale ustál jsem to

to si pamatuju - jsem vas tam roztrh a tomu druhymu rikal neco jestli neprestane tak si s nim pujdu dat polku ale ven.... a on rikal ze bude klidnej.... tak nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to si pamatuju - jsem vas tam roztrh a tomu druhymu rikal neco jestli neprestane tak si s nim pujdu dat polku ale ven.... a on rikal ze bude klidnej.... tak nevim

no chyba byla, že jsem byl hrdina a šel na ten záchod sám ... jak to vůbec bylo na tom parketě ... já tam zase nechytnul ani jednu ... za to na hajzlíku, paráda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no chyba byla, že jsem byl hrdina a šel na ten záchod sám ... jak to vůbec bylo na tom parketě ... já tam zase nechytnul ani jednu ... za to na hajzlíku, paráda

no vubec nic nevim ale najednou jsi byl vedle me a byli jste do sebe nejak zakousli tak sem toho vola vzal a hodil ho prede me a prave sem mu rikal az se fofrem uklidni nebo pujdem ven tancovat :smich: :smich: a on ze se uklidne i a necha toho - kdyz si sel na ten hajzl - si mel rict ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vubec nic nevim ale najednou jsi byl vedle me a byli jste do sebe nejak zakousli tak sem toho vola vzal a hodil ho prede me a prave sem mu rikal az se fofrem uklidni nebo pujdem ven tancovat :smich: :smich: a on ze se uklidne i a necha toho - kdyz si sel na ten hajzl - si mel rict ....

no hele tam přišel a za sebou šest frajerů ... a prý, ty č.... ty mě budeš mlátit ... křach rána, vedle :smich: ... křach rána jemu ... frajer na zemi ... a ze stran bubeníček na moji hlavu ... asi pět ran najednou ... ani jednou se debilové pořádně netrefili ... no a pak mě vytáhli ven z hajzliku a chtěli mě dát do rohu a povídat si se mnou ... ale nepovedlo se ... zase jí rína frajerovi a znovu tři do mě ... taková férovka ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no hele tam přišel a za sebou šest frajerů ... a prý, ty č.... ty mě budeš mlátit ... křach rána, vedle :smich: ... křach rána jemu ... frajer na zemi ... a ze stran bubeníček na moji hlavu ... asi pět ran najednou ... ani jednou se debilové pořádně netrefili ... no a pak mě vytáhli ven z hajzliku a chtěli mě dát do rohu a povídat si se mnou ... ale nepovedlo se ... zase jí rína frajerovi a znovu tři do mě ... taková férovka ...

ty kraaavo to nesnasim.... fakt skoda ze sem tam nebyl - a jeste treba s baurakem.... a treba Cabi by to jeste fotil :smich: :smich: :smich: kuva to by bylo dobry :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty kraaavo to nesnasim.... fakt skoda ze sem tam nebyl - a jeste treba s baurakem.... a treba Cabi by to jeste fotil :smich: :smich: :smich: kuva to by bylo dobry :smich:

ale jo v klidu ... jsem myslel, že to bude horši ... nejvíc jsem si uškodil sám, když jsem na parketě toho jednoho trefil na oko a nazazil si prst ... ten pak za mnou přišel a řekl mi, že on v tom byl nevinně ... jsem se mu omluvil a dobrý ... ale ten zm.d co to vyvolal ... ten byl férovej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jelikož jste tam tancovali s těma holkama, tak se to tomu v tom pruhovaným nelíbilo ... no a já jsem mu řekl o co mu jde, on mě chytil, tak jsem mu ji poslal :D ... na tom hajzlu měl zajímavou barvu :D

vzdyt tam ty holky s zadnejma frajerama nebyly ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...