Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

Zdravicko chlapi ....

Dneska rano jsem se probral a mel jsem na mobilu sms,,,Pritelkynic mamine nekdo na mobil pise samy kraviny,schazuje ji a pritulu proste hnusne veci ...

Tak me napadlo jestli to jde nejak vystopovat odkad to kdo posila ? Problem je v tom,ze pise z netu :( ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau Daku ....

Prave ,ze vtipek jako vtipek ...Ono ,ten clovek je asi dobre zna pac vi o jejich minulosti ,Ktera je davno pryc,jsou smutne veci ,na ktere se snazi zapomenout a zit jinac a ja se jim v tom snazim pomoct ,,ale je hnus kdyz to nekdo ''neznamy'' porad vytahuje a ocernuje nebo jim pripomina neco co uz neni ...,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to věřím, ale neměla by to brát vážně, prostě by se přes to měla přenést.. případně co změnit číslo?

mimochodem, to je slečna z avataru? ;)

Jasne,jenze prej uz ji neco takovyho chodi dyl,,,neresila to ,ale ted uz je to moc...Porste ten dotycnej vytahuje treba 3-4 roky stary veci co boli a nici ...O tom cisle jsem uz mluvil,ale zkousim jeste neco ,,,,vsak kua tolik expertu je na svete neni mozny abych na neco neprisel :D .)

Nene,slecna z avataru ma podobny jen vlasy jako moje slecna.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to ta tvoje asi nechodí na fórum co :smich:

mě tak napadá, že na Vodafonu by mělo jít zablokovat zprávy z netu ;)

:D Prave,ze j,staci jen aby najela na skodahome a uz jsem u ni regnutej ... Ale tu kocku videla ,chape to lol

Jak zablokovat ,,, jakoze nahlasim cislo na ktery to chodi j? a necham zablokovat veskere zptavy z netu na tot cislo ..,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...