Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

To pak potesi ... Ja mam okno novy a ted po te zime je to mazec... šutraky litaj jak padajici hvezdy :D ,,

Musim prestrikat masku uz je otukana od kaminku ..,

Já už to nijak extra neřeším, protože je to úplně zbytečný. Z dálky to vidět není a z blízka to prohlížím jen já a já už jsem to vzdal... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už to nijak extra neřeším, protože je to úplně zbytečný. Z dálky to vidět není a z blízka to prohlížím jen já a já už jsem to vzdal... ;)

Me jde hlavne o ten ramecek ,mam ho na cerno a uz je videt semtam puvodni chrom....Ale to az kdyz se venku vybere...,

Kurec golfan kraasnej :)

Zase jsem dneska blejknul par fotek R32 tak az budu u sebe na pc tak sem neco hodim .)

Editováno: , autor: Jero
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no hurá, konečně se mi to otevřelo - Golfik nádhernej!!!

Jero, u vás jezdí R32? taky tady po ní slintám v Bolce..

kdyby jen jezdil kolem ,,vzdyt on mi stoji na miste kde parkuju :p ...Je to krasny autko,ale porad se raci otocim za VR6 nebo nejakym peknym Gti nez za timhle,,tydlety GV uz neni ono .,:) ,ale nerikam,zeby se mi v tom nelibilo jezdit ze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyby jen jezdil kolem ,,vzdyt on mi stoji na miste kde parkuju :p ...Je to krasny autko,ale porad se raci otocim za VR6 nebo nejakym peknym Gti nez za timhle,,tydlety GV uz neni ono ., :) ,ale nerikam,zeby se mi v tom nelibilo jezdit ze

sis pořídil jo? :) a proč teda jezdíš pořád Octou? :p já myslel GIV R32, V se mi taky moc nezamlouvá ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by mě mohlo, taková návštěva... lol

mě neva :) přijede s bráchou, švagrovou a dětma, tak tu bude aspoň veselo :)

:D hlavne si pouklizej ,jinac ti nic dobryho nepomuze :p ...Po vcerejsku me z kazde i prazdne lahve po chlastu jen otrepe tak pššš :D

sem právě uklízel dopolko - lux., praní, mytí nádobí za celej tejden :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auťák mám takže u mě vyhrála ta slečna páč černovlásky ty já můžu :kol-18:

Dobrý odpoledne ve spolek :palec2:

Taky mam oboji,ale vis co :D ...

Zdarec :)

Vy jste tady taky vseci na ty Blackhair girls .).)

Dakie - nene ,je sousedovic ,ja si o takovem aute zaim muzu jen zdat .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...