Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

Už od pondělka. Tento týden jsme spolu byli už 3x. Po první jsme z toho měli trochu strach co bude ale bylo to přesně naopak a to co spolu ti dva dělali stálo zato. Dneska už otravoval kdy pojedeme zase a jestli pro něho zase v pondělí přijedu !!!

To víš, tam kde se neřve, nikdo Ti nenadává, nic nevyčítá, slyšíš prosím tě a děkuji, je úplně o něčem jiným :palec2: než to co je doma ;) a on to pochopil taky a hodně rychle.

tak to je dobře :palec2: jen aby se doma neprokecl co :feve: tak držím palce, ať to dobře pokračáje ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od pondělka jezdíme jednoduše do Brna na srazy nebo za klukama. Taky se toho prokecnutí trochu bojím ale poznal jakej je rozdíl a stejně pro mě je to "doma" konečná a jsem tu jenom v lacinějším podnájmu ikdyž je to kolikrát namrtvicu s těma třema ďůrama ale jak říkám - uvidím co pro mě sudičky nachystali dál !!!

Není čas skončit někde jinde pokud jsi v hospodě na fóru !!! Teda už ve třech hospodách :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve 20:00 jdu koukat na Medvídka páč jsem ho ještě neviděl ;)

Poštu nebrat !!! To si přijedu osobně jak bude cesta na sever :palec2: A to doufám že jich letos bude o něco víc než loni :palec2:

Tak treba ti to dovezu na nejaky SM sraz :D

Medvidka uz jsem videl a pro mne nic moc film.

Daki,kde to paris to GT ? Co navsteva uz je fuc :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od pondělka jezdíme jednoduše do Brna na srazy nebo za klukama. Taky se toho prokecnutí trochu bojím ale poznal jakej je rozdíl a stejně pro mě je to "doma" konečná a jsem tu jenom v lacinějším podnájmu ikdyž je to kolikrát namrtvicu s těma třema ďůrama ale jak říkám - uvidím co pro mě sudičky nachystali dál !!!

Není čas skončit někde jinde pokud jsi v hospodě na fóru !!! Teda už ve třech hospodách :smich:

tak už je dost velkej, tak by to snad mohl udržet, kdyby byl menší tak by to bylo horší.. počkej, jaký tři? vím jen o ženě a tchýni? ona tam bydlí ještě ženy sestra???

Daki,kde to paris to GT ? Co navsteva uz je fuc :D

jj, už odjeli a zas je tu nějak smutno.. GT pařím na Playstu, koupil sem ho před 3týdny tak teprve začínám :) a až minulej pátek mi dorazila paměťovka, tak si dávám kariéru :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...