Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

Já jsem skromnej...mě by stačila zmrzka z Mekače s karamelem kol5

hmmm, já bych dal zelenou :) asi moc poslouchám Tři sestry lol

já tomu nerozumím, já dělám do včel :smich:

tak teď jsem se do toho nějak zamotal :smich: já mluvím o koze a ty o voze :smich::smich:

nn, neznáš Tři sestry - Máš ho malýho nezoufej, strč do úlu zabouchej :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Jero! :palec2: Jak se vede?

Cao ;)

,Ale jo pradicka,,dneska se vse co jsem potreboval stihlo a dodelalo.Takze parada :) ...

Autaky jsem taky poradne protahl tak muzu jit spokojene spat :)) ...

Romane & pernikáři Zdar :)

Editováno: , autor: Jero
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty jezdíš oběma, co máš v podpisu? ;)

a pořád děláš to samý - montáže skříní apod.?

Jj,dneska mi to vyslo ,ale Hondice je pritule takze kdyz muzu ,pujcim si ji :p;)

jj,porad se pohybuju v tomhle kruhu ,ale spis uz jako vedlejsak na vlastni trygo.... Dneska jsem mel jednu reklamacku,bylo celkem dusno .,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to Vosa - Tři sestry

no vida :) je na youtubu?

Jj,dneska mi to vyslo ,ale Hondice je pritule takze kdyz muzu ,pujcim si ji :p;)

jj,porad se pohybuju v tomhle kruhu ,ale spis uz jako vedlejsak na vlastni trygo.... Dneska jsem mel jednu reklamacku,bylo celkem dusno .,

a jak to dopadlo s těma smskama? už je klid? ;) ajaj, reklamačky nejsou moc příjemný, copak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jak to dopadlo s těma smskama? už je klid? ;) ajaj, reklamačky nejsou moc příjemný, copak?

No ,uz se to pomalicku zacina doresovat .... Zitra jdu za jednou osubkou co o tom neco vi.Tak uvidime,akorat je to jeste vic komplikovanejsi nez se zda. Uvidime:) urcite to nebudu chtit zamest pod koberec ...

No ,dneska jsem prijel s predsinkou a pani na me,ze se ji odlepuje paska.Jelikoz jsem byl nepripraven tak jsem popadl jeji starou zehklicku a zehlil znova,,neslo to zrovna nejlip no ..,

Editováno: , autor: Jero
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...