Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

Dakie: jo táááááák, no já myslel, že ty už máš splněno, ne? ;)

jak se to vezme, stojí to za starou bačkoru :feve: sem si to představoval trošku jinak, ne že se přestěhujem do svýho bytu a po 14 dnech budem bydlet každej jinde (Péťa se vrátila k mamince, protože jí tam je líp - no hlavně tam nemusí nic dělat...).. přitom od října sme bydleli u mojí mamky a byla se mnou pořád, vařila, uklízela a teď najednou pápá.. :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak se to vezme, stojí to za starou bačkoru :feve: sem si to představoval trošku jinak, ne že se přestěhujem do svýho bytu a po 14 dnech budem bydlet každej jinde (Péťa se vrátila k mamince, protože jí tam je líp - no hlavně tam nemusí nic dělat...).. přitom od října sme bydleli u mojí mamky a byla se mnou pořád, vařila, uklízela a teď najednou pápá.. :help:

hmm, možná jen hormony, dej tomu trochu času, kámošova mladá se v těhotenství chovala taky jinak a dokonce brečela i při reklamě na jogurty, kde máma krmila dítě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vrchnim sousedům praskla hadice od pračky a ve dvě ráno na mě začalo kapat ve spánku.Nikomu nepřeju tak hnusny probuzení jako mě dnes.Tři hodiny jsme to uklízeli...všechno v píči.

To je děs. Nás tenkrát taky vytopili, ještě v paneláku. Naštěstíjen nechali přetect vanu, tak jsme měli mokrej jen strop v koupelně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm, možná jen hormony, dej tomu trochu času, kámošova mladá se v těhotenství chovala taky jinak a dokonce brečela i při reklamě na jogurty, kde máma krmila dítě...

já vím, že změna hormonů.. ale neznám nikoho v mém okolí, kdo by to prožíval až takhle! no a abych mohl bejt s ní, tak se mám přestěhovat taky k její mamce, měli bysme tam 2 místnosti, společnou kuchyň, koupelnu a obývák.. tak nevím jestli do toho mám jít, nebo zůstat v MB.. chci bejt s ní, ale už sem toho udělal dost, tak proč další ústupek.. :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volal jsem na pojištovnu a prej to zaplatí z mé pojistky a pak to budou vymáhat po sousedovi.Hnus

Typicky priklad situace kdy se vsecko dela komplikovane pac e jim to nehce resit jednoduse....

Probehnout takzbytecen tahanice,,prve pres tebe a pak prez nej,,je to blost si myslim.Takhle by to vzali od nej,,ty bys dostal nahradu skody a ahoj..., vyreseno...,NEkdy prestava rozum stat nad temi nasimi pravidly a zakony.,

Editováno: , autor: Jero
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Typicky priklad situace kdy se vsecko dela komplikovane pac e jim to nehce resit jednoduse....

Probehnout takzbytecen tahanice,,prve pres tebe a pak prez nej,,je to blost si myslim.Takhle by to vzali od nej,,ty bys dostal nahradu skody a ahoj..., vyreseno...,NEkdy prestava rozum stat nad temi nasimi pravidli a zakony.,

Tak oni to tak mají udělaný aby měli nějakou práci a neflákali se v kancliku na pojišťovnách. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já vím, že změna hormonů.. ale neznám nikoho v mém okolí, kdo by to prožíval až takhle! no a abych mohl bejt s ní, tak se mám přestěhovat taky k její mamce, měli bysme tam 2 místnosti, společnou kuchyň, koupelnu a obývák.. tak nevím jestli do toho mám jít, nebo zůstat v MB.. chci bejt s ní, ale už sem toho udělal dost, tak proč další ústupek.. :help:

Asi bych šel na pár dní, možná tak 2 týdny max a vidělo by se, ale zase ne za každou cenu. Hlavně mluvit mluvit mluvit, jinak na to nepřijdete, co kde dělá ruchy. Těžko se radí v tomhle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je taky pravda ,ale rozumis,,, Proste proc to delat jednoduse ,kdyz to jde slozite :) ...

Víš co Jero. Tady se většina věcí dělá složitě, hlavne do toho zainteresovat co nejvíc lidí ať to stojí co to stojí. Vem si třeba stavbu dálnic. Hrůza a nejdražší práce ve svetě máne my. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víš co Jero. Tady se většina věcí dělá složitě, hlavne do toho zainteresovat co nejvíc lidí ať to stojí co to stojí. Vem si třeba stavbu dálnic. Hrůza a nejdražší práce ve svetě máne my. :feve:

To je fakt.... stavby dalnic u nas,je vazne nekdy hubu ... Ale co se da delat,lepsi uz to nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...