Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

Jiřiku,neboj se.Pojištuju každou zásilku a má ode mobily hodně lidiček z fora...cca dvacet.Z těch posledních je big boss Vittorio :palec2:

tak já asi zkusím něco vybrat.Koupil jsem si vůl před třema měsíci Samsung U800 Soul a nějak nejsem moc spokojenej,začal mi divně vrzat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkné, i za dobrý lowe, ale když už, tak by to chtělo climatronic a xenony... ;)

mluvil jsem s prodejcem a říkal že je luxusní.První co mě zarazilo je jinak nalepej nápis na pátých dveřích,tak jsem se na to hned ptal,tak prodejce volal majiteli a byly pouze stříkány zadní vrata-někdo mu je vzal klíčem.Jinak je teď po servise,měnila se spojková lamela

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele,neni problém Ti ji do ty Prahy odvízt.Spojim to s něčim jinym.Co bys chtěl? Moc pěkná a levná je Nokia 6500 slide a ted hodně lidiček čeká na první dotykovku od Nokie 5800 ale nečekal bych od ní žádny zázraky...

Hele víceméně s telefonem jenom volám a píšu.Docela se mi zamlouvá 6500 Slide,jen nevím,jestli to už není moc starej model

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty wole...nechci rejpat ale auto z roku 2002 a má najeto přes 50 tisic? To jezdil jenom pro rohliky,ne? Vypadá děsně krásně a jak by řekl můj kámoš docela vonavka...ale bál bych se toho...víš jak? Neni všechno zlato co se třpytí ;)

Za kilomery ručej,bylo to kupovaný a servisovaný celou dobu u nich.Měli to prej starší manželé,respektive s tím prej jezdila paní,no a ta teď bohužel umřela tak pán auto prodává

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...