Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

mě by to sralo, ajk to dělá brajgl

myčku máme zastavěnou, ale nějak se ještě nepoužila lol

a pere se přes den, protože se to pak hned věší na šňůry, aby to vlhký nehnilo v pračce celej den :)

Kvalitní spotřebiče neslyšíš, nastavíš to tak, aby to ráno bylo hotovo a pověsíš než zmizíš do práce, ne? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyvoe ...Sakra,,tak jestli nefrci tak si nech zacvakat i ho.ALe uz ne pres pojistovnu ,ale primo u souseda.

Dalsi takova situace ,clovek se sere s jednou potizi a pomalicku obejvuje co se podelalo dal ... takovydle prekvapka taky nemam rad ... Snad ti to secko dobre dopadne a mas to conevidet v cajku .,

Editováno: , autor: Jero
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo.Já to beru amáš pravdu.Nejsem rozhozenej.Nakonec se sousedi k tomu postavili čelem ale mě to prostě mrzí.Ted se stěhuju k rodičům na týden protože tady to musi vyschnout a dál minimálně další týden různé opravy a vymalování.To mě sere nejvic.

Jasně.Víš co já taky nemám rád jakékoliv změny,které neovlivním sám, ale prostě někdy to tak přijde. Chápu tě. Určitě si na tom bytě nechal kousek sebe a je to hlavně domov. Dost tě chápu a ustojíš to v poho. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Romčo, držím palce a pěsti, ať to klapne!!!

P2M: to máte sakramentsky dobrý spotřebiče :) já kupoval loni pračku a taky je trochu slyšet.. ale proti tomu, co má mamka 7 let to je paráda lol jinak taky radši vyperu a hned to vyndám, jednou sem to nechal v pračce 5 hodin a mohl sem prát znova :feve:

baurak: hoj ;) kdes lítal celej den? přišla ti sms?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...