Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

o holkách mi radši ani nemluv ;)

No já su v takovým zvláštním rozpoložení, včera večer jsme si chvíli psali sms, ale je to hovno, raděj bych ji měl u sebe, ale na to je nějak moc brzo. Večer jedu s rychlíkem opět do Jihlavy a pravděpodobně pojede průvodčí Kristýnka, tak si v té Jihlavě možná nějak příjemně zkrátíme čekání na soupravu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spidi: a jak dlouho ste spolu? týjo, já bych si krátil čekání s tou slečnou co mi uvařila čajík.. :)

No ty jo asi měsíc. Já to nějak nedokážu odhadnout v těch šesti letech, co jsme byli kamarádi... lol Možná, že jsme i teď kamarádi, jen trochu víc bližší... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak na pondeli uz mam taky plan, nejak se to plni ;)

aspoň není nouze o práci ;)

No ty jo asi měsíc. Já to nějak nedokážu odhadnout v těch šesti letech, co jsme byli kamarádi... lol Možná, že jsme i teď kamarádi, jen trochu víc bližší... ;)

a ty bydlíš sám nebo u rodičů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj Lubo, ted jsem byl asi hodinu u sefa ale pohodicka klidecek, neco si ted dodelam v kanclu a pak si pojedu udelat kolecko po Praze a pak nejak odpoledne nekde v centru kava :-)

jak se mas ty??

Hoj Jirko, já tak nějak salám banán, zatím jen tak šolichám jakožeprácu doma, odpoledne asi vyjdu do ulic mezi lid a večer pojedu s kamošem Michalem na rychlíku do Jihlavy a pak se uvidí... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoj Jirko, já tak nějak salám banán, zatím jen tak šolichám jakožeprácu doma, odpoledne asi vyjdu do ulic mezi lid a večer pojedu s kamošem Michalem na rychlíku do Jihlavy a pak se uvidí... ;)

tak to asi nemas spatny ne?? co octa, vylepsujes?? ja uz posledni dobou jen udrzba ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to asi nemas spatny ne?? co octa, vylepsujes?? ja uz posledni dobou jen udrzba ;)

Nestěžuju si. No s koktou to mám podobně jako ty, co se dalo vylepšit v souladu s tuningo-estetickým cítěním, to se už vylepšilo a teď už je to fakt jen o tom udržování. Plejošky, kotouče, desky, olej, autokosmetika...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...