Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

Uz mi to jednoduse leze na nervy ... No jelizkoz pritula odjela na 10 dnu pryc ,vubec nevim co budu delat ...

Dneska jdu se znamyma jako kazdy patek sednout a trosku se pobavit ,pokecat ,..vsak to znas .No a zbytek vikendu musim jeste dovrbit.

Zitra jdu doresit jeste neco pracovniho a pak jsem free..., Na nedeli ,jestli se slunko ukaze,zkusim vykutit nejaky to foceni s par lidma...,

----

Zdarec Spidi :)

Editováno: , autor: Jero
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyšmelil jsem od jednoho fýry mapu železniční sítě ČSSR z roku 1972, tak jsme nad ní s otcem vzpomínali, jak jsme spolu jezdili před dvaceti lety rychlíkem do Košic...

Takze dalsi paradicka do sbirky : )

Zmenilo se toho hodne za ty roky co se sítí tyce, nebo je to porad vsecko stejny? ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze dalsi paradicka do sbirky : )

Zmenilo se toho hodne za ty roky co se sítí tyce, nebo je to porad vsecko stejny? ...

Především se přečíslovaly všechny tratě na Slovensku, tratě Brno - Česká Třebová, Brno - Přerov, Ostrava - Opava a Kadaň - Karlovy Vary byly elektrifikovány a spousta regionálních tratí z té mapy zmizelo úplně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Především se přečíslovaly všechny tratě na Slovensku, tratě Brno - Česká Třebová, Brno - Přerov, Ostrava - Opava a Kadaň - Karlovy Vary byly elektrifikovány a spousta regionálních tratí z té mapy zmizelo úplně...

Musi to byt zajimavy jak se to zmenilo ,,, precijen za skoro 40 let uz to musi byt poznat :) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...