Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

No já chtěl jít dopoledne projít část té naší fototrati a omrknout, jak je kde co zarostlý a kde by se dalo něco vychrostit za účelem vytvoření pěknýho fotofleku, tak jsem vstával v sedm, ale venku scanec, tak kakanec na věc... :)

Jináč včera jsem 12 hodin makal na motoráku, takže už jen pár drobností a v sobotu frčíme...

Editováno: , autor: Spidi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja byl omrknout teren vcera,ale vetsina fotek prepalenych ,,slunicko taky svitilo z nehezkych uhlu ...

Dneska to samy,chtel jsem vyrazit nekam ven ,ale venku 6stupnu taky destivo ... takze jsem doma...

No 12 hodin to musela byt slusna shichta ;) ...

No já fotím zásadně se sluncem v zádech a používám stále pevnou korekci expozice -0.7 EV ;)

Těch 12 hodin bylo docela fajn, ale práce bylo fakt dost. Hlavně jsem zjistil, že zhořel vysílač signálu ze snímače tlaku oleje v převodovce a navíc se po výměně musel nastavit a zkalibrovat, tak jsem u toho musel trochu víc přemejšlet... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera jsem musel prenastavovcat porad no : ),ale stejne to nebylo ono .... Prijde jaro ,bude lip..,

To verim ,ale hlavni je ,ze sis nakonec poradil :palec2:

No já mám pevně nastavenou tu korekci expozice a pevně nastavený ISO 200 a čas uzávěrky 1/500 na režim Shutter, clonu si to dopočítá automaticky podle dat z expozimetru, popřípadě když se mi "nástřel" nezdá, volím clonu manuálně...

Njn, poradil jsem si, protože mi nic jinýho nezbývalo... lol

A další zzzuper akce bylo zasklívání středovejch dveří po lakování, docela fajn porod... lol

post-272-1237119712_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já mám pevně nastavenou tu korekci expozice a pevně nastavený ISO 200 a čas uzávěrky 1/500 na režim Shutter, clonu si to dopočítá automaticky podle dat z expozimetru, popřípadě když se mi "nástřel" nezdá, volím clonu manuálně...

Njn, poradil jsem si, protože mi nic jinýho nezbývalo... lol

A další zzzuper akce bylo zasklívání středovejch dveří po lakování, docela fajn porod... lol

Jasny ... Uz se tesim az to zacne vsecko kvest ,,si s tim budu hrat .

Clovek si vzdycky musi nejak poradit,,to je fakt ;)

To zasklivani muselo byt asi pekny peklicko :D ,ale jinac paradni masinka :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono,nevim cim presne to muze byt ,ale starej kodak mi bral jen nektery hodnoty .

Kdyz jsem nahodil 1,8 V tak mi to hned vybilo a nedalo se fotit a kdyz mely v sobe treba 1,5 tak to bylo vpohode.Zkousel si to takhle? ...

Jinac do fotaku davam vetsinou jen nabijeci kvalitni baterky ...

Editováno: , autor: Jero
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...