Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

Taky tam cpu nabíjeci baterie ale stejně jsou tam chvilku a musim dokola nabíjet.Asi ho dám na kontrolu do servisu ale jde o to aby přišli na závadu.

To mas ten novej nebo starej ? ... Pac nekdy se to opravovat nevyplati ,ty ceny jsou ted tak nizko ,ze si clovek raci priplati za novy stroj ...

Keste me napadlo,ze muze byt chyba u tech plíšku ,kdyz spatne dolehaj muze se stat ,ze pri sebeensim pohybu se baterka nedotyka tam kde ma a pak ti to signalizuje ztratu poweru ..,

Editováno: , autor: Jero
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tech mam plny kapsy kdyz jdu do terenu :) ,ale podarilo se mi uz parkrat ,kdyz jsem je nejvic potreboval nebyly :D... Treba srazik v oVe u KFC :p ..Kupoval jsem za 200 nabijeci ...

No já mám origo Nikon, při těžké fotostřelbě vydrží nabitý cca 3 měsíce, ale občas jsou situace, kdy bych potřeboval full capacity v terénu... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pristi mesic bych mel kupovat D60 :)

No tak to Ti chválím... :palec2:

Já ju měl na podzim půjčenou od jednoho kluka tadyk a pěkný, je to v principu totéž jako moje D40X, jen má být navíc vybavená ultrazvukovým čištěním snímače, což je podle mě k hovnu, bo pokud se na snímač dostanem mastnej prach, tak musí jít stejně dolů mechanicky... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to Ti chválím... :palec2:

Já ju měl na podzim půjčenou od jednoho kluka tadyk a pěkný, je to v principu totéž jako moje D40X, jen má být navíc vybavená ultrazvukovým čištěním snímače, což je podle mě k hovnu, bo pokud se na snímač dostanem mastnej prach, tak musí jít stejně dolů mechanicky... ;)

:)

Uvidim ,,akorat zase to uceni nez si na nej zvyknu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...