Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

Tak Laďa kouká určitě ja Kometa brno vede 5:1, Roman asi dopíjí to včerejší víno. Dakie už tady taky dlouho nebyl... Atd.. Atd...????????? HALO !!!!!!!!!!!

tak já dorazil domu před dvěma hodinami. musel jsem vyřešit pár tel. spoustu mailů.. u toho koukal očkem na TV.. teĎ popíjím pivko.. koukám na TV jelikož je reklama tak jsem zaskočil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar perníkaři. Taky jsi koukal na Slavii. Ty Pardubky mě ser.... Měli na to.

jj také ale až třetí třetinu dříve jsem nemohl. njn mě se málem zastavilo srdce když tam padl ten rozhodující gól :feve: ... je to sport co se dá dělat. ale určitě bych na Slávii šel... to si piš. a možná by jsme se tam i potkali

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžeš se podívat na naše stránky. Není tam vše,ale tak nějak všeobecně. Ale jestli budeš chtít něco koupit,je lepší osobně. Pošleš SZ a domluvíme se. Dám ti to bez DPH. V poho. Chce to ale vidět. Jsou tu i lepší věci. Jo ty stránky www.Batávia.cz

Editováno: , autor: Rosťa19
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžeš se podívat na naše stránky. Není tam vše,ale tak nějak všeobecně. Ale jestli budeš chtít něco koupit,je lepší osobně. Pošleš SZ a domluvíme se. Dám ti to bez DPH. V poho. Chce to ale vidět. Jsou tu i lepší věci. Jo ty stránky www.Batávia.cz

to mi něco říká.... už jsem to někde slyšel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...