Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

Čaues Jero. Je krásně co?

Cau ...

No u nas ,,je to takovy 50/50 ..spise oblacno,semtam vyleze slunko ,ale celkem fouka ...Hlasi snezeni tak uvidime co se z toho vyvrbi ,,,

Romane hoy ...

Dneska jsem hned poranu resil s administratorem vcerejsi neplanouvanou zmenu meho telefonniho cisla ,tak jsem zapl mozkove zavity abych nerekl nejakou blbost a vse vnimal a spravne poresil ...

Nakonec mam novy cislo no ,, operator se seknul a nejde to prej vratit .... Parada .

Jinac dopoledne poresim nejaky skladovy veci ,honem dom najist se a mizim k jedne zakazce ... Dneska bude fofr,,musim mezi tim jeste stihnout obed se znamym .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jero: to nechápu! Jak se toto muže stát???

Vcera vecer mi prisla sms s textem ,ze byla na moji zadost provedena zmena cisla .Cumel jsem na to jak puk. Tak jsem obvolal vselijaky linky infolinky ,ale nikdo nic .Nejsem registrovanej jako osoba ,ale jak firma pac tech telefonu mam vic ,tak se to nedalo jentak prej zjistit,

Nakonec mi jeden dal cislo na administratora ,kterej jakoby sefuje te skupine kde jsem zaregistrovanej.

Ten mi dneska rano vysvetlil,ze doslo k chybe nekteryho z operatoru a bylo bohuzel omylem zmeneno cislo.

Proste odeslal nejakej mejl a misto toho aby si ten system nebo jak mi to popisoval vybral cislo jiny padlo to zrovna na me... Netusim jak se tomohlo stat ,rikal mi tam duvody,ale nevim proste... Operator se spletl a uz neni navratu z5 ...

Hlavne me stve,ze ted budu muset zas vsem psat a volat ze mam jiny cislo ,zbytecny trable s timhletim ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je prekérka a asi bych se hooodně zlobil Jero.

jsem uple neskutecne vytocenej ... Jsem vcera normalne rval do toho telefonu jak je mozny ,ze v tom maj takovej bordel .

No ,ale... rikal jsem mu ,pokud bude vsecko ok,, co se plateb tyce apod,, tak je to dobry,jestli s tim budou nejaky problemy budu chtit nahrady a nejaky vyhody,,Uz tak mi budou platit sluzby za tenhle mesic + poplatek za zmenu cisla,ktere jsem nechtel ....

Zbytecna blbost proste ,mam jiny starosti a kvuli nejakyho neschopnyho blbecka musim resit i mobil..,

Ovi - taky jsem nad tim premejslel ,ale ty držky vypadaj dost verohodně .: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No todle by me hodne sralo .... V tomhle pripade bych uz asi chtel novy podobne znejici cislo + novej telefon.....

Ja mel takovy obycejny 733 627 357 ted je to takovy nevim ,,,,nez zas si ho zapamatuju a zafixuju,ze je to mej ,jaaj...

Snad mi nezmeni jeste i druhy cislo ,to uz bych mobil asi zahodil ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...