Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

Čau Dakie, hrůza co?

to mi povídej, sem zas musel vytáhnout zimní bundu a to sem jí chtěl dát včera vyprat lol

zdarec

no me to povidej - podivej vejs na foto... .)

jj, koukal sem :) byl to šok, když sem ráno roztáhnul žaluzky a otevřel střešák :)

hoj Dakie.U nás je sucho! To bude jen na chvilku...za chvilku to roztaje ne?

už tam toho moc není, tak snad to zmizí ;)

Hoj Spidi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čao Ovi, normálně Jižní Morava, parádně teplo a slunečno, záhy půjdu umývat koktici... ;)

Mimochodem, dnes slaví pěkné životní jubileum náš kamarád pan LUKE !!! :palec2:

tak pocasi jen zavidim....

jj mas recht pan rumova vila a 25

asi se tu neukaze ale i tak luke vse BEST a panacka na to.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoj Dakie, tak jak to jde, stále na pytel...? :feve:

si piš, nic nového.. včera ráno byla přihlášená na icq, nechala mi vzkaz a když sem se přihlásil já a než sem si přečtl vzkaz, tak mi miranda napsala, že přešla do stavu offline.. tak sem jí napsal, proč se mi vyhýbá a během dne ještě odpověděla že se mi nevyhýbá.. tak co si o tom myslet.. a tohle samý mi udělala v pondělí večer.. a co ty? jak je? ;) to sluníčko závidím, tady bylo včera, ale foukal k tomu nehoráznej vichr!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

si piš, nic nového.. včera ráno byla přihlášená na icq, nechala mi vzkaz a když sem se přihlásil já a než sem si přečtl vzkaz, tak mi miranda napsala, že přešla do stavu offline.. tak sem jí napsal, proč se mi vyhýbá a během dne ještě odpověděla že se mi nevyhýbá.. tak co si o tom myslet.. a tohle samý mi udělala v pondělí večer.. a co ty? jak je? ;) to sluníčko závidím, tady bylo včera, ale foukal k tomu nehoráznej vichr!

No ty woe, z toho bych se už asi posral, jako za normálních okolností bych ju kopl do prdele, ale z důvodu všeobecně známého je to to trochu psycho... :feve:

Já se mám optimálně, v neděli mě Lenča vytáhla na pivo a bylo to fajn, ale když jsme šli domů, tak jsem asi nějak moc tlačil na pilu, tak byla taková zaražená a nechtěla se moc mazlit. Jenže já měl šest jedenáctek a byl jsem ne stavu, kdy se v krvi tluče alkohol s testosteronem, tak jsem ji ani nedoprovodil k jejímu domu a šel jsem sám dom, navíc se mě chtělo akutně scát. V pondělí mi pak volala, ať nejsu nasranej a mám k ní přijet, co jsem udělal, ale opět jsem to tam hrát tchoch na levačku a ve finále do outu. Prostě to hrnu salám banán, za ty roky mě už nic nevytočí, su v klidu...

Včera večer u mě byla kámoška z práce, takže jsem to pořešil takhle a nic si z ničeho nedělám... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...